Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DJBOMBA12

Kogut W NH

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kogut
DJBOMBA12    10

Ostatnio Zakupiliśmy z Tatą na giełdzie koguta do NH, i mamy mały problem... w NH Mamy Specjalne Gniazdo do Podłączenia Koguta Ale Wtyka Nie pasuje do tego co jest w NH, a nigdzie nie możemy dokupić takiej wtyki pasującej do gniazda w NH Może Znacie jakiś inny Sposób przez który mógł bym Podłączyć Tego Koguta. Oczywiście Bez żadnego Grzebania w Instalacji... ;):);)

DJBOMBA12    10

Tylko Żeby chcieli Sprzedać bo będą chcieli złapać klienta i wciskać całego Koguta... i cieekawe ile taka wtyczka może kosztować? ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

lysyrolnik    14

Eh też fakt z tymi serwisantami ;) Słuchaj o może jakiś znajomy elektryk da rade coś wykombinować ? Ja w ruskim dorabiałem sam wtyczkę do pulpitu sterującego od prasy ;)

A właśnie jak możesz to daj fotkę jak wygląda to gniazdko w ciągniku.

DJBOMBA12    10
A jaka jest wtyczka w kogucie taka jak do zapalniczki?

tak Identyko...

Chciał bym mieć kogut założony przed Czwartkiem...

DJBOMBA12    10

Nie wiem Czy tak zrobię najlepiej to chciał bym zamienić Wtyczkę w kogucie. Ale jednak może tak zrobię jak ty mówisz... ;)

oFsik    30

Powiem tak co Ci z tego gniazda jak nie masz co podłączyć no ale to jeszcze zależy ile kosztuje ta wtyczka w serwisie bo jak nie doga to lepiej wymienić wtyczke.

DJBOMBA12    10

Na razie koguta założyłem po swojemu na klapie od szyberdachu(jedyna część blaszana i magnez łapie) jedynie na czas jazdy po drogach go będę Wystawiał na dachu, bo gdy wjeżdżam do garażu to bym go zbił. Koguta podłączam do zapalniczki w kabinie ciągnika, kabel wsuwam przez Szyber dach i podłączam gdy trzeba... Na razie tak będę go zakładał... Dzięki Wszystkim Tym Co się Wypowiedzieli na ten temat... Na razie będę myślał jak go na stałe podłączyć do ciągnika i morze korzystać z waszych rad... ;) ;) :) :)

klocek    0

i jak będziesz miał czas to zrób fote tej wtyczki, bo ja mam jakąś wtyczke od koguta, obcinałem bo podłączałem "na ostro"

gregorychar    1

ja bym zrobił tak

wyciągnął bym kable od akumulatora a w kogucie wtyczke bym obciął same kable potrzebne no i zlaczyc je razem i dac jakis wlacznik na desce

kamciow    84

Dlaczego nikt nie wpadł na pomysł aby ominąć wtyczkę? Wtedy nic nie grzebiemy, nie dorabiamy przełączników.

Majcholl    36

jedź do serwisu niech ci założą :) a najlepiej brać odrazu z kogutami bo nie ma problemu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez GrzybekxD
      Witam. W najbliższym czasie planuję zakup takiego ciągnika, tzn, NH T 5060. Bardzo bym prosił o szczere opinie posiadaczy lub osób, które miały jakikolwiek kontakt z tym ciągnikiem. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam, Grzybek.
    • Przez Pajej
      Witam koledzy mam na oku New hollanda TL 80 i chciałem zasięgnąć języka czy to jest sprzęt godny uwagi?
    • Przez Hardy67
      Witam , posiadam New Hollanda t5  z roku 2017 , i mam pytanie , aczkolwiek chodzi mi o radio w ciągniku (jest oryginalne NH) radio działa tylko po włączeniu zapłonu w ciągniku , czy jest sposób przerobienia tego żebym mógł włączyć radio bez zapłonu ? , ponieważ nie chce włączać zapłonu żeby przez nawet kilka godzin dziennie radio grało i chuczały te pompki itp. 
      pomoże ktoś ?? 
    • Przez kris14
      Koncern CNH szykuje nową wersję serii T5 spełniającą normę TIER 4B, wiadomo że będzie wyposażona w system SCR a nie DOC+DPF jak to było w przypadku wersji TIER 4A i amortyzację przedniej osi.

Kilka fotek:

• Przez Mario35
      Witam wszystkich. Kupiłem ciagnik NH t5050 6 mies temu. Byl na serwisie bo brakowalo mu mocy. Na serwisie powiedzieli ze wszystko jest ok. Jednak ja dalej nie czuje tej mocy a przeciez ma prawie 100 km. Przy rozrzutniku warfamy 6t zaladowanym na asfalcie ledwo dajerade na lekkim wzniesieniu na najwyrzszycz biegach. Coto moze byc pomocy.