Skocz do zawartości
tommy66692

Maska od zetora 7211

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Maska
talek48    0

nie latwiej oblukac na allegro albo popytac sie np w agromie czy grene??tylko zakladac nowe tematy ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

tommy66692    10

1. na allegro nie ma

2. do agromy mam ponad 50 km

wiec pytam tutaj, chyba po to jest to forum

@Luke16-za same "wieko" maski czy kompletna razem z boczną obudową?

morowa91    6

Jakiś miesiąc temu była nowa maska do 72xx na allegro wiem na pewno bo jeszcze sam ją oglądałem cena chyba coś koło 700 złotych ;)

Luke16    184

tommy same wieko ponad 500zł a o ile pamiętam pytałem się o boki z rok temu no to razem z maską chcieli 1200zł !!!!

morowa91    6

tommy a ty chcesz w twoim zetorze zmienić maskę, czy tak z ciekawości pytasz???? może być używane, bo jak co to mogę ci dać namiary do gościa który by ci załatwił używaną, bo to chyba nie ma sensu wywalać aż tyle kasy na nową maskę ;)

Arek    115

Kiedyś pytałem i za kompletną z kratkami, zamkiem i wszystkim chyba coś koło 1500 kosztowała.

bartus16    8

ale ja nie wiedze sensu wywalania tyle kasy na maske rozumiem jak jest zardzewiala calkiem ale chyba @tommy twoja jest jeszcze mozliwa ????????????

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zbyszkos
      Czy błotniki metalowe od Ursusa 385 / 914 będą pasować do Zetora 7245. Oponki te same czyli 12,4 r24 przedni most podobny przynajmniej mocowania. Czy uda się zrobić taki przeszczep bez większych przeróbek w mocowaniach?? Może ktoś tak juz zrobił??
    • Przez funkmaster1993
      Witam!
      Mam nastepujące pytanie do forumowiczów
      Gdzie w można kupić najlepiej przez internet zamek do drzwi prawych do zetora 5320.
      Aha i czy pasuje tam zamek od modeli np. 5211 itp.
    • Przez Zetorek91
      Panowie wiem nie powinien byc tutaj ten post ale ułamałem 5 srub w ramie kabiny jak odkrecałem błotnik. Mozecie poradzic jak je teraz wykrecic i pozniej nowe wkrecic?
    • Przez Zetorek91
      Witam. Panowie potrzebuje porady waszej a mianowicie zaczynam malowac maske błotniki w skrócie blacharke i chciałbym juz całego pomalowac ma juz 5000mtg od nowosci i nie był malowany. Tylny most os przednia juz troche rdzewieje a w pozniejszym czasie chcialbym zrobic remont skrzyni silnika i sprzegła gdzies na zimie i nwm czy opłaca sie malowac bo obawiam sie ze pozniej troche zle to moze wygladac po remoncie. Doradzicie czy malowac czy nie. Z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez matix0x
      Witam! Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak działa ten dolny zaczep hitch z tymi teleskopami? W jakim celu są tam te teleskopy?