Skocz do zawartości
micro303

Pługi do ciagnika 140

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pługi
micro303    19

Witam chce zakupic pługi 4 skibowe obrotowe na odkładnicach azurowych. I mam pytanie jakiej firmy. Najlepjej jak by były uzywane i do ceny 20tys.zł.

URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

Wiadomość z agroFakt.pl

wiesmak    1

A ten pług ma być zabezpieczony non-stop czy na śruby??

@Turbina nie wiem czy kupi lemkena vario do 20tyś w dobrym stanie nawet na zabezpieczenia śrubowe ;)

micro303    19

A ktore zabezpieczenia sa lepsze. NIE mam pol z kamieniami tak wiec raczej na kołkach chyba ze resorowe sa lepsze. Ten traktor to Mc Cormick mtx140.

wiesmak    1

No chyba oczywiste jest, że zabezpieczenie non-stop jest lepsze:) Jeżeli nie masz zakamienionych gleb to raczej nie ma sensu kupować pługa z zabezpieczeniem non-stop bo to by była strata kasy ;)

benek79    13

Popieram przedmowce, na non stopach sa ciezsza a jak nie ma kamieni to mija sie to z celem.

Turbina    9
A ten pług ma być zabezpieczony non-stop czy na śruby??

@Turbina nie wiem czy kupi lemkena vario do 20tyś w dobrym stanie nawet na zabezpieczenia śrubowe ;)

Wiem kto ma na sprzedanie takiego Lemkena, na dodatek na ażurach i to całkiem w niezłym stanie. Jedyny wkład to 3 puszki oryginalnej farby, naklejki no i trochę swojej roboty aby go pomalować :(

brzozak2    237
Popieram przedmowce, na non stopach sa ciezsza a jak nie ma kamieni to mija sie to z celem.

jesli nie ma kamieni, to sa gorsze, a nie lepsze. plug jest ciezszy i jeszcze odkladnie wyskakuja od naporu ziemi - to wcale nie jest fajne ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

micro303    19

Tutbina To mogłbys dac jakies linki do taki pługów.

ziolek90    0

Witam chce zakupic pługi 4 skibowe obrotowe na odkładnicach azurowych. I mam pytanie jakiej firmy. Najlepjej jak by były uzywane i do ceny 20tys.zł.

Posiadam naklejki na sprzedanie Bardzo tanio! Maszyny wyglądają jak nowe! Gwarantuje ze się nie odlepi (warunek prawidłowe klejenie, nie na tłustą powierzchnie i nie na mrozie) i gwarantuje ze nie wyblaknie!!! Naklejki na kazdą mazyne!!!

kontakt: krzysiek_1990_1991@wp.pl

GG: 4211031

prox7441    5

ziolek90 ty sie koleś nie pomyliłeś z lekka wogóle jesteś nie w temacie a za reklame to się chyba płaci. Jak bym był modem to bym Ci walnął bana aż by chuczało.

ziolek90    0

ziolek90 ty sie koleś nie pomyliłeś z lekka wogóle jesteś nie w temacie a za reklame to się chyba płaci. Jak bym był modem to bym Ci walnął bana aż by chuczało.

prox7441 nie denerwuj się. było w tym temacie i ktos się pytał w poście o naklejki. więc napisałem ze ja mam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez radek5314
      czy ktos posiada plug 4 skibowy Agro-masz POL 4 lub Akpil mix due chcialbym sie cos dowiedziec o tych plugach jakie sa opinie
    • Przez Piter333
      Witam 
      Koledzy mam problem z obrotem pługa lemken 2+1 siłownik na sprężynach.sprezyny są napięte a siłownik nie chce się złożyć. Jak naprawić albo co jest przyczyną. Pracował przy ciągniku ursus c 385. Proszę i pomoc
    • Przez rumcajsm10
      Witam, proszę o opinie na temat pługa obrotowego Skjold Markant. Mam na oku 3 skibowy, ma ciekawie rozwiązany mechanizm obrotu z listwą zębatą przymocowaną do siłownika. Jak sprawdza się to rozwiązanie, jak z dostępnością elementów roboczych. Jak ocenilibyście go w stosunku do pługa Goizin Charrue?
    • Przez Kuba284
      Witam czy warto jest kupić pług kverneland na resorach?
      Czy na glinie nie będzie wychodzić?
      Jak często się psują resory i jaki tego koszt?
    • Przez KrzysztofJ
      Zapraszam wszystkich zainteresowanych do wyrażania swojej opinii o tej marce. Wasze uwagi i doświadczenia z użytkowania tych pługów. Co powiecie o jakości elementów roboczych, na ile ha i w jakich warunkach wystarczają dłuta i lemiesze?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.