Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
barthez96

John Deere 975 & Bizon Rekord

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bizon
barthez96    1

Witam wszystkich. Który waszym zdaniem z tych kombajnów bedzie lepszy na 45 ha ?Proszę o komentarze i opinie. Z góry dziekuję i pozdrawiam. :P

D-358 DT-239 DT-436 IH

JD1052    87

A co tu porrównywać te maszyny... Jak JD jest w dobrym stanie to bierz JD nie mialbym w tym wątpliwości. Tylko X osob się odezwie, że JD ma drogie cholernie części tak to prawda, ale jak nie mieli tych maszyn i nie wiedzą ile razy się psują, także taka gadka bez sensu. Tylko trzeba kupić dobry egzemplarz, bo jak kupi sie istnego grata to będzie połykał kase w nieskończoność.. :P:D

Ps. A do kolekcji pasowałby Ci Case AF 1460 :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez mf387
      Witam. Przymierzam się do zakupu stołu do rzepaku do mojego john deere 1055. Mam jednak problem bo przeglądajać ogloszenia widziałem same duże stoły (powyżej 3,9m) a mój heder ma coś koło 3m koszenia. Znalazłem firme która by dorobiła stół lecz musze im dowieżć heder ponad 400km i kosztuje ponad 15tys zł.  Czy ktoś z was dorabiał gdzieś może taniej? A może ktoś planuje sprzedaż podobnego stołu w rozsądnych pieniądzach 
    • Przez jelonek6620
      John deere 2266 . Podczas koszenia  zawiesza się wyświetlacz obrotów silnika ,młocarni i wiatru.wyświetlacz nie reaguje na zaden przycisk,Po zgaszeniu silnika i ponownym włączeniu zapłonu wyświetlacz nic nie wskazuje i wszystkie parametry się kasują  . Po wprowadzeniu od nowa wszystkich parametrów i odpaleniu wszystko dziła  przez około godzine (różnie czasami dłużej) i problem powraca. Miał ktoś taki przypadek , lub ktoś wie co może być przyczyną. Proszę o pomoc bo żniwa  w trakcie 
    • Przez abuk14
      Wiem, że były tematy o poszczegolnych kombajnach, ale myślę, że warto założyc taki temat aby wszystko było zebrane w jednym miejscu. Wpisujcie tutaj swoje problemy opinie o poszczególnych modelach itp.

Sam zastanawiam się nad kombajnem z takiej serii, najbardziej podoba mi się 975. Jak sie sprawuje ??
    • Przez Luki1988
      Panowie, muszę wymienić panewki bo są popękane (jak jedną wyjąłem to rozleciała się w rękach jedną połówka). Kupię nowe ale moje pytanie czy nowe są już nasączone jakimś smarowidlem czy trzeba je w czymś namoczyć?
    • Przez stasiu3512
      Witam. Czy wie ktoś na jakiej zasadzie działają czujniki w zbiorniku? Po dotknięci blaszki do czujnika żadna z kontrolek się nie zaświeciła. Czy muszę mieć włączoną młocarnie? A może problem jest w czymś innym? Druga sprawa dotyczy czujnika położenia wysokości gardzieli. Po poruszaniu czujnikiem w górę i w dół jest brak reakcji na zegarze w kabinie, po zmierzeniu go przez probówke okazuje się, że nie ma w nim prądu. Wszystkie bezpieczniki są dobre. Gdzie mogę szukać problemu?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.