Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
barthez96

John Deere 975 & Bizon Rekord

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bizon
barthez96    1

Witam wszystkich. Który waszym zdaniem z tych kombajnów bedzie lepszy na 45 ha ?Proszę o komentarze i opinie. Z góry dziekuję i pozdrawiam. :P

JD1052    79

A co tu porrównywać te maszyny... Jak JD jest w dobrym stanie to bierz JD nie mialbym w tym wątpliwości. Tylko X osob się odezwie, że JD ma drogie cholernie części tak to prawda, ale jak nie mieli tych maszyn i nie wiedzą ile razy się psują, także taka gadka bez sensu. Tylko trzeba kupić dobry egzemplarz, bo jak kupi sie istnego grata to będzie połykał kase w nieskończoność.. :P:D

Ps. A do kolekcji pasowałby Ci Case AF 1460 :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Przemoo10
      Witam
      Zamierzam kupić john deere 2264. Panowie i Panie prośba do was, na co zwrócić największą uwagę przy zakupię pod względem mechanicznym jak i elektronicznym. Z góry dziękuję za porady. Pozdrawiam
    • Przez adasDrop
      Witam. Mam pytanko chce kupić kombajn jd 430 i znalazłem opcje za 8500 PLN i niby są tylko małe wycieki i chciałem się zorientować czy ta cena jest adekwatna do tego kombajnu
    • Przez piwoo11
      witam czy może ktoś już wymieniał pas na młócarni i może nakreślić jak to zrobić najkorzystniej. z tego co zauważyłem to chyba będę musiał zdemontować podajnik kłosowy o ile się nie mylę.
    • Przez darek8405
      Witam. Potrzebuje informacji na temat kombajnu john deere 940 bo mam taki model na oku i zastanawiam  nad jego kupnem , kombajn będzie użytkowany na 10 ha jaka jest jego wydajność, spalanie jak z awaryjnością i na co zwrócić uwagę  podczas zakupu jakieś słabe punkty tej maszyny?
    • Przez Łukasz1987
      Proszę o pomoc jd 2650 na zajcu tuz (podnosnik) szarpie nie chce podniesc ramion szarpie nimi, wspomaganie sie przycina na zółwiu działa hydraulika choc leko ramiona poszarpuje wspomaganie działa. ćisnienie na wyjściu przyczepy 160 bar a na korku w pompie z przodu obok filterka korek (17) ok 9 10 bar po włączeniu zająca spada do zera i sie podnosi podobnie z tuzem. Panowie co robic gdzie jeszcze pomiezyc cisnienie?