bamber912

c-385 do sipma zefir600

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Sipma
G_Siegien    20

Myślę, że poradzi ale tylko na twardym. Delikatnie miękki grunt i myślę, że po prostu nie da rade. Katalogowo sprosta minimalnemu zapotrzebowaniu mocy, ale to za mało!

Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez stillgottheblues
      Pracowaliście kiedyś z rozrzutnikiem Annaburger HTS 141.04?
      Jakie są wasze opinie odnośnie tej maszyny? Czy maszyna mocno różni się względem HTS 20.04?
    • Przez Marek4774
      Pytanie co lepiej sie sprawdza ? Chce kupic używany rozrzutnik obornika (mały 4 t. )a występują na poduszkach gumowych i na resorach  i nie wiem jaki wybrać, ktory lepszy ?  Ktoś ma doswiadczenia za takim i z takim ?
    • Przez Vicon95
      Witam mam problem z rozrzutnikiem fortschritt t 088 aczkolwiek wyginają się naciągi łańcucha do tego stopnia ze wykręcają się i niestety koniec pracy...  ( rozrzutnik nie jest przeładowywany )  moze ktoś miał podobny przypadek i wie jak temu zaradzić bądź jakoś to przerobić....  

• Przez adamek1942
      Witam po dłuższych  przemyśleniach i waszych podpowiedziach wybrałem unie 8 td pytanie jaki adapter wybrać 2 czy 4 walcowy pionowy ?? oraz ten deflektor który lepszy hydrauliczny czy mechaniczny jak ma się to w praktyce?? ten mechaniczny da się go jakoś zdjąć z tego rozrzutnika ?? proszę o podpowiedzi rozrzutnik będzie głownie rozrzucał obornik bydlęcy prosto z obory jak i z pryzmy - błoto heh
    • Przez Matik7171x
      Witam. Gdzie dostanę w Internecie takie noże do rozrzutnika Deguillaume?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.