Skocz do zawartości
Piotruniu25

Jakie pługi ciągacie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pługi

Piotruniu25    1059

Jaki pług ciągacie za swoim ciągnikami. <_<

Jak był taki temat to proszę o usunięcie.

oFsik    30

Ja 3X33 za zetorem 5320 ale w podorywce dał by rade z 4X30.

Wiadomość z agroFakt.pl

radson    5

Zetor Proxima 8441 i pług UNII 5*35 + do tego kolczatka 2 rzedowa, na głęboko oram 4polowa na płytko 1szosowa, pług wystaje za traktor. Jeśli oram na 4*35 to 1szosowa w głębokiej orce.Fota pługa

Krystian93r    0

U mnie zetorem 5211 pług 4 skiby ale nie duże...

A ursusem 1201 też 4 skiby to już troszke większe skiby...pług made in Ruusia <_<

greg93    4

Ursus C-330 - Unia Grudziądz 2*35

Ursus C-360-3p -(marka nieznana) 3*35

Ursus 5314&JD 6420 - Kverneland AB100 4*30-50

zuczek015    2

farmer 8244 c2 + B 200 4 skiby +kolczatka

czasami jeszcze ruski 3 skibowy od deta przerobiony

DawidMalw    1

Mam Ursusa C-385A. Ciagnie on plug 5-skibowy z Unii Grudziadz. Odkladnie 5*35. Ziemie glownie IV,V,VI klasa.

5314    0

Ji ciągam forterrą 11441 5 skibowy pług uni grudziądz :lol:

mszk8    26

Ciężkie, wzmacniane 4*40 c-385 i orka wychodzi jak mjiodzio :lol:

ralfMTX140    3

Dotychczas McCormick MTX140 chodzil z Kvernelandem 4 skibowym EM100, a teraz New Holland TM175 bedzie chodzil z tym samym plugiem lecz z jednym korpusem wiecej czyli z 5 skibowym

pawelJD    13

JD5720 +Kverneland VD85, 3x50cm +cambella, pododywka UG 7x25 + JD5720(nie ma co robić)

NHTC56    5

Pronar 1523A z Kvernelandem 4 skibowym obrotowym...ktory (mam nadzieje) niedługo bedzie zmieniony na nowego Kvernelanda ED lub Kuhn'a Multi-master 152 albo 182 zalezy jak wyjdzie cenowo...ale jeszcze trochę musze na to poczekac, miedzy innymi na wniosek PROW (mam czym orac wiec jeszcze rok mozna się przemęczyc jakby co) :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie Deutz-Fahr Agrosun 120 i Kver EM85 4x40cm + wał cambella, może juz niedługo zamiast wału Packomat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pulek227
      Witam,
      Potrzebuje informacje o plugu obrotowym euromasz 4 skiby
      Jest dosc tani i pytanie czy ktos go posiada
      Jak wyglada orka ciezkiej gleby?
      Czy ma duze opory i czy dobrze przykrywa?
    • Przez Adam9125
      Witam,
      Mam zamiar kupić agregat do uprawy uproszczonej Köckerling QUADRO 400, i mam takie pytanie czy on dobrze podrywa ziemie czy jednak rozstaw rap co 27cm to za szeroko jak do uprawy bez orkowej? Czy lepszy jednak byłby może Vario ?
      U mnie ziemie mieszane mady i piaski.

• Przez Marcin
      Jakie pierścienie wybrać do sześciometrowego wału uprawowego ciąganego za ciągnikiem, cambridge czy crosskill? Wał ma pracować głównie na zaoranym polu przed agragatem uprawowo-siewnym. Z góry dziękuję za wszelkie opinie.
    • Przez vailus
      Witam
      Posiadamy w gospodarstwie kultywator 2.1m na szerokich pazurach który pracował do tego czasu przy c360. Na jesień zakupiliśmy zetora 8045 i planujemy z tatą poszerzenie szerokości roboczej do 2,7m oraz dokupienie do niego wałka strunowego. Co do zębów to przełożylibyśmy wszystkie szerokie pazury na dwie pierwsze belki (które przypominam że zostaną poszerzone), a na ostatnią belkę założymy wąskie pazury. Co do ziemi jaką będzie obrabiał taki zestaw to w przeważającej części jest to ciężka glina. Moje pytanie brzmi: czy dospawanie do do starego kultywatora kilku profili zda egzamin na tak ciężkiej ziemi? Tata pracuje przy spawaniu konstrukcji i co do jakości spawu raczej nie ma wątpliwości. I następne pytanie czy opłaca się robić taką modernizacje czy może lepiej zostać przy tym 2.1m?
    • Przez Witek2010
      Problem jest taki że nie wiem jak zmniejszyć luz na bębnach (jak dokręcić łożysko) Może ma ktoś instrukcje albo katalog częsci bo na google nic nie można znaleść. Z góry dziękiuję za pomoc.

Jest to taka glebogryzarka http://allegro.pl/glebogryzarka-unia-grudziac-1-6m-idealna-i1248436789.html