Skocz do zawartości
oli007

Użytkownicy Fendtów!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Uzytkownicy
oli007    0

Witam chciałbym prosić wszystkich użytkowników Fendtów o mocy 110-150km z lat 90-95 o informacje na temat tych ciagników. O ich awaryjność eksploatacje, jak wypada uciag:) Z góry dziękuje:)

witek    2

chyba kizo cos bedzie wiedział na ten temat

2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Wiadomość z agroFakt.pl

Kizo    5

Odpisywałem na ten post już na ppr, więc chyba nie będę się powtarzał :rolleyes: .

Arturos21    4

ja tez mam fenda 611 lsa z 91 roku szczerze mam go od niedawna ale musze powiedziec ze super maszyna wszystko bardzo dobrze pracuje silnik tez nawet nie pali dużo polecam te ciagniki naprawde super pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek121323
      Witam Panowie!
      Od kilku dni posiadam FENDTa 309 farmer na nowej kabinie (96rok). Sprawa jest następująca, nie wiem czy sprzedawca to krętacz albo może sam nie wiedział w co do konca nie wierze ale na panelu EHR pulsuje czerwona kontrolka diagnose. Wiem juz oczywiscie ze to kod błędu. W moim przypadku 32.
      w instrukcji od noweszego modelu (309CI) kod 32:Przyczyna: Zerwany przewód lub nie podlaczony czujnik. Zwarcie lub zwarcie z masą
      Następstwa: brak funkcji sworzni pomiaru sił Środki zaradcze:odciążyć sworznie pomiaru sił.

Wiem ze zasady działania EHR a wiec i budowa sa takie same w wielu modelach dlatego potrzebuje rady jak sie zabrac do naprawy. gdzie znajdują sie sworznie pomiaru sił? W innym poście kiedyś czytałem cos o czujnikach pomiaru uciągu ramion czy cos takiego, być możę to cos podobnego. Ja wyobrażam sobie to tak ze od sterowania EHR odchodzą jakieś kable które dochodzą do ramion i tam cos jest nie tak? Bede wdzieczny za każdą rade. Możę ktoś ma też jakies zapytania wiec jesli bede w stanie cos pomoc, doradzić piszcie smiało!
    • Przez fireseba
      Witam
      Czy wystarczy zaslepic dolot EGR czy tez trzeba zmienic wartosci programowo? 
      Kto ma sama zaslepke bez zmiany programowej, jak dlugo i czy wystepuja jakies niepozadane skutki tego zabiegu?
    • Przez ursusek1614
      Witam chciałbym prosić o opinie użytkowników tego modelu bo rozglądam się za takim.Ostatnio oglądałem taki koleś co go sprzedaje trochę mi wytłumaczył co i jak w tym terminalu na vario kazałem mu,żeby sprawdził ile bar daje skrzynia na vario to chyba zbytnio nie wiedział jak to dobrze zrobić raz mu pokazała 420 raz 380 potem mowił że na postoju pokaże ze musi pokazać przynajmniej 150bar a mu pokazała 160bar dodam że jak jeździł ten typ nim to jak mu depnął to nie było czuć żeby skrzynia miała efekt slizgania się tylko ładnie ciągnik zbierał się.Sprzedający mówi że skrzynia w tym traktorze ma 530bar a nowe mają max 560 tylko wiadome nie wiem ile w tym prawdy jak nie miałem jeszcze styczności z vario ciągnik ma 8,5tys mtg i jest z 2009r.Dlatego proszę o opinie na temat takiego traktoru a szczególnie najbardziej o opinie skrzyni.
    • Przez mad
      Panowie, ma ktoś może do czynienia z Xylonem? Mają jakieś bolączki które im doskwierają na które trzeba zwrócić uwagę przy zakupie?
      W sumie za bardzo nie wiem o co pytać, pomysł z Xylonem narodził się przed chwilą a ciągnika pracowałby w lesie. Zauważyłem że są wersje z obrotową kabiną ale pewnie była jako opcja.
    • Przez Fendt270
      Witam.W moim ciągniku sadowniczym Fendt 270v gdy silnik się nagrzeje wspomaganie ciężko pracuje.Została wymieniona pompa hydrauliczna i nic to nie pomogło.Proszę o pomoc.Z góry dzięki 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.