Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zbyniek

John Deere 1177 Hydro 4 - co i jak ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
zbyniek    0

Witam wszystkich forumowiczów.

Zwracam się do was z ogromną prośbą. Otóż niedawno stałem się posiadaczem jelonka 1177 hydro 4 - przesiadka ze starego poczciwego bizona. Z tym że nie ma do niego żadnej instrukcji i niektórych kontrolek i przycisków nie rozszyfrowałem. Szukam ciągle ale nic nie mogę znaleźć w tym internecie ;) Na zagranicznych stronach tez ciężko o cokolwiek bo język to jednak pewna bariera.

Jeżeli ktoś ma taką instrukcję i jest w stanie się podzielić to będę sto-krotnie wdzięczny :) lub ewentualnie wie gdzie mogę sobie taką ściągnąć.

mój e mail zbyniekcom@poczta.onet.pl

JD1052    78

Na przyciskach i kontrolkach są rysunki także można się domysleć, najlepiej jakbyś dał zdjecie i pozaznaczał, te rzeczy których nie wiesz ;) Wtedy pomógłbym Ci jak bym wiedzial, mam instrukce tylko że po niemiecku i do modeli 1032-1055.

Wiadomość z agroFakt.pl

yacenty    557
Szukam ciągle ale nic nie mogę znaleźć w tym internecie ;)

hej kolego to poszukaj w innym internecie - tam jest wszystko.

najlepiej jakbys zadał konkretne pytanie - jest taka kontrolka (najlepiej podajac jej zdjecie), wtedy nam wszystkim bedzie łatwiej pomoc Tobie i wszystkim następnym ktorzy beda sie borykac z podobnym problemem :)

michalosik    0
hej kolego to poszukaj w innym internecie - tam jest wszystko.

najlepiej jakbys zadał konkretne pytanie - jest taka kontrolka (najlepiej podajac jej zdjecie), wtedy nam wszystkim bedzie łatwiej pomoc Tobie i wszystkim następnym ktorzy beda sie borykac z podobnym problemem ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować