Skocz do zawartości

Olej hydrauliczny – opinie, zdjęcia i dyskusje – Agrofoto

Strona stanowi agregat wszystkich materiałów opublikowanych w serwisie Agrofoto, które zostały oznaczone tagiem olej hydrauliczny. W jednym miejscu zgromadziliśmy wątki z forum dyskusyjnego oraz fotografie udostępnione przez członków naszej społeczności.

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami innych rolników oraz przeglądania dostępnych zdjęć. Analiza dyskusji pozwala poznać praktyczne podejście użytkowników do tego zagadnienia w codziennej pracy w gospodarstwie.

Jeśli posiadasz własne doświadczenia lub zdjęcia związane z tym tematem, zapraszamy do ich dodania. Warto również brać aktywny udział w rozmowach na forum, zadawać pytania i wyjaśniać kwestie techniczne w nowych wątkach, aby wspierać innych użytkowników.

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

Blogi


Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania


Kod pocztowy

Znaleziono 3 wyniki

  1. Mam takie pytanie jaki olej wlać do hydrauliki do fendt vario 309.??
  2. Proponuję założenie tematu w którym będziemy pisali i zadawali pytania dotyczące bieżącego utrzymania ciągników tzn. wymiana płynów, olei, opon. Jest kilka podobnych tematów tylko każdy dotyczy jakiejś wąskiej grupy. Chodzi mi o to aby nie zakładać co chwilę nowego tematu dla jakiejś drobnostki, tylko żeby temat żył jak np."znalezione na allegro". Ja mam pierwsze pytanie czy wąż gumowy przeznaczony do wody (od chłodnicy ciągnika) mogę zastosować do paliwa? Czy nie popęka lub coś podobnego mu się nie stanie?
  3. witam mam nietuzinkowy problem przekopałem kilka forów i nie znalazłem podobnego przypadku jak moj mianowicie: mam ciagnik deutz fahr dx 110 kupiłem go po okazyjnej cenie z problemem ubywającego oleju hydrauliczno przekładniowego ze zbiornika za kabiną a przybywa go w skrzyni biegów, ktorędy on moze uciekac bo dookoła nie ma zadnych duzych wycieków albo bardzo małe niezwiazane z tym gdyz ucieka go około 15 l na 10ha orki np. ... Wiec jest to bardzo uciążliwe a ostatnio ze skrzyni wypuściłem 60l oleju !!! a z tego co mi wiadomo powinno byc około 40l. Moze ktos wie gdzie moze byc wyciek albo chociaz sugestie (na bank na zewnątrz wycieku nie ma )a demontarz kabiny troche mi sie nie usmiecha
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v