Skocz do zawartości

John Deere 6320 – opinie, forum i zdjęcia – Agrofoto

John Deere 6320 to model ciągnika rolniczego marki John Deere, który od lat jest obecny w wielu gospodarstwach. Maszyny tej serii są cenione za swoją funkcjonalność i niezawodność w codziennych pracach polowych oraz transportowych.

Na stronie tagu znajdziesz zestawienie materiałów przygotowanych przez społeczność Agrofoto. Dostępne są zdjęcia modelu John Deere 6320 w realnych warunkach pracy oraz wątki z forum, w których użytkownicy omawiają kwestie eksploatacyjne, typowe usterki, koszty serwisowania oraz ceny egzemplarzy z rynku wtórnego.

Zachęcamy wszystkich posiadaczy tego modelu do dzielenia się swoimi doświadczeniami. Możesz dodać własne fotografie maszyny, opisać przeprowadzone modyfikacje lub zadać pytanie dotyczące konserwacji sprzętu, korzystając z wiedzy innych rolników.

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

Blogi


Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania


Kod pocztowy

Znaleziono 3 wyniki

  1. Dzisiaj podczas orki w moim John deere 6320 wyrzuciło a raczej wyrzucalo płyn chłodniczy z korka przelewowego zaczęło to drastycznie przybywać , podejrzewam że to uszczelka pod głowica, wytworzyło ciśnienie i zamiast do obiegu wszystko wracalo do zbiornika wyrownawczego. Dało się też zaraz przed awarią zauważyć delikatny spadek mocy. Czekam na waszą pomoc czy to to czy szukać winny gdzie indziej, nie wiem czy przykładowo jakiś termostat czy coś się mogło zablokować i to mogło też być przyczyną. Dodam jeszcze że nie sprawdzałem jeszcze stanu oleju czekam aż ostygnie będę widział czy się podniósł wtedy będzie oczywiste co jest przyczyną Dodam jeszcze że sprawdzałem stan oleju jest Oki. A płyn który dostał się do zwiorniczka utrzymuje się na poziomie ponad max. Jak się nagrzeje sytulacja się powtarza.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v