Skocz do zawartości

Gniotownik – opinie, zdjęcia i dyskusje rolników – Agrofoto

Strona agreguje wszystkie materiały opublikowane w serwisie Agrofoto, które zostały oznaczone tagiem gniotownik. W jednym miejscu zgromadziliśmy wątki z forum dyskusyjnego oraz galerię zdjęć przesłaną przez użytkowników, co pozwala na szybki dostęp do treści związanych z tym określeniem.

Zachęcamy do przeglądania dostępnych fotografii z gospodarstw oraz analizy dyskusji prowadzonych przez członków naszej społeczności. Wątki na forum często zawierają praktyczne spostrzeżenia i opinie osób, które na co dzień korzystają z rozwiązań opisanych tym tagiem.

Jeśli posiadasz własne zdjęcia lub chcesz podzielić się wiedzą na temat gniotownika, zapraszamy do aktywności. Możesz dodać nowe fotografie do galerii lub założyć nowy temat na forum, aby wyjaśnić specyfikę tego określenia i pomóc innym użytkownikom w zrozumieniu jego znaczenia.

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

Blogi


Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania


Kod pocztowy

Znaleziono 9 wyników

  1. Niemalże każdy rolnik utrzymujący zwierzęta we własnym gospodarstwie, karmi je śrutami zbożowymi. Jest to podstawowa karma dla trzody chlewnej i świetne uzupełnienie diety bydła. Rozdrobnienie ziarna pozwala na jego lepsze trawienie przez zwierzęta. Rolnicy do obróbki zbóż stosują obecnie najczęściej śrutowniki bijakowe oraz gniotowniki. Pierwsze z nich rozdrabniają ziarno, na różnej wielkości frakcje - w zależności od ustawień, a drugie je rozgniatają. Którą technologię wybierają agrofotowicze można odgadnąć, zapoznając się z galerią zdjęć - https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/category/297-srutowniki/ . Agrofotowicz kruger2005 użytkuje gniotownik, co możemy zobaczyć, klikając w link - https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/630419-gniotownik-agjat/ . Chwali on sobie ten sposób obróbki i pisze, że gniecione ziarno jest lepiej trawione przez bydło, niż śrutowane. Użytkownik Setik zakupił śrutownik bijakowy. Ma nim zamiar przygotowywać karmę dla swojego drobiu - https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/718205-srutownik-bak/ . Jak pisze w komentarzu TadzikC360, używa on takiego samego śrutownika do przygotowywania paszy dla tuczników. Wśród producentów sprzętu do obróbki ziarna jest szeroki wybór, a należą do nich np. Sipma, M-rol, Agjat czy też OSUCH. Coraz częściej rolnicy, w tym agrofotowicze, korzystają z usługowego przygotowania pasz z ziaren zbóż. Odbywa się to w ten sposób, że do gospodarstwa przyjeżdża ciężarówka z profesjonalną linią do przygotowywania pasz. Na rozwiązanie takie zdecydował się PRIMO - https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/654184-mielenie-zboza/ . A jak Wy przygotowujecie śrutę zbożową dla własnych zwierząt? Używacie gniotownika czy śrutownika bijakowego? A może korzystacie z usług w tym zakresie?
  2. Witam Czy wicie może albo moglibyście sprawdzić w swoich gniotownikach jakie macie w nim obroty i wymiary kół pasowych. bybłby wdzięczny poniewaz sam buduje i potrzebowalbym te informacje moje walce maja 150mm średnicy i 300mm długie i czy uciagnie je silnik 5,5kw oba beda napedzane i jeszcze jedno pytanie walce lepiej gladkie czy rowkowane
  3. Kupię w rozsądnej cenie używany gniotownik do zboża. Przasnysz, płn. Mazowsze
  4. Kupie gniotownik do zboża walcowy.
  5. Witam wszystkich , słuchajcie mam dylemat , mianowicie chodzi o waszą poradę .rozebralem sieczkarnie Mengele mamut 7800 I dobralem się do gniotownikow .(narazie ich nie demontowalem) i o to moja opinia : -górny gniotownik = Nówka nie szlifowana rowek po bokach jak i na środku powyżej 5mm -Dolny gniotownik rowek ok 3 mm na całości.waha się od 2,8 mm do 3,2 mm Szczelina między gniotownikami aktualnie ustawiona na 2-3 mm . Regulacji zostało jeszcze ok 5-7mm . Więc szczelina jest spoko ... I teraz pytanie . Regenerowac dolny walec ? Czy na sezon jeszcze zostawić ? Dodam parę zdjęć jeszcze ... Pozdrawiam Was i czekam na porady .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v