Skocz do zawartości

domino355

Members
  • Postów

    186
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domino355

  1. Panowie , teraz po deszczach zauważyłem że mi zaczęła pokazywać się przytulnia czepna , pszenica się kłosi i zaczyna kwitnąć , czym mógłbym opryskać jeszcze na nią ?
  2. Witam , wiem może ktoś od czego dokładnie podchodzi Sprzengło do tego kombajnu ?
  3. Przy takiej robocie Panowie można dać gwaracje na robote ktorą wykonałem , czyli czystoś , staraniść i dokładność przy składania . Cześci to już inna bajka, klient został poinformowany o wszystkim , także nia mam nic do ukrycia . Pazatym tu chodzi o zadowolenie klienta
  4. Tylko że właściciel chciał tak , to co ja mu poradze
  5. Powiem tak ciągnik nie mój tylko klienta , można by było zeobić wszystko na cześciach z najwyższej półki tyko kto za to to zapłaci ?
  6. On jest do dokręcania w trudno dostepnych miejsc , do dokręcania słurzy klucz dynanometryczny
  7. prenium Ursus
  8. Wał, głowice, tłoki , korbowody , wtryski , pompa wtryskowa , pompa olejowa, koła od rozrzadu
  9. Chyba skręcić :p
  10. domino355

    Ursus C-360

    Dół poskladany to możemy zamykać góre :D jak klient stwierdził 23 lata jeździł nic nie robił , to w końcu trzeba ....
  11. Od dziewczyny na gwiazdke :) będzie idealny do warsztatu :D
  12. masz może w traktorze siłowniki wspomagajace podnośnik ?
  13. masz w nim siłowniki wspomagajace podnośnik ?
  14. Kolega wyżej wie o co biega ;)
  15. troszkę przy mały:p
  16. Myjką na ciepłą wodę ciśnienie wody 170 bar i temperatura około 100 stopni i schodzi pieknie :D
  17. Cieszę się że się podoba :) zmieniane były wszystkie oleje , filtry , blachy były piaskowanie, silnik myty 6 razy żeby to wszystko dobrze domyć .Naprawiłem podnośnik , uszczelniełem . Pompa wtryskowa po regeneracji :) i poprawiona elektryka. Za części i materiały do malowania z moją robota wyszło coś koło 3500zl , W sumie robiłem przy nim około 2 tygodni ( między czasie grzebałem też przy samochodach )
  18. domino355

    Ursus C-335

    Po kompleksowej odnowie ( ciągnik klienta)
  19. domino355

    Perkins 4p

    Panowie silnik się z kombajnu , a do C330 też się robi tylko czekam na głowice i wał.
  20. domino355

    Perkins 4p

    To powoli składamy:D
  21. domino355

    Warsztat

    Piotruniu25 dokładnie tak jak piszesz :) a przy składaniu silników musi być dokładność;)
  22. domino355

    Warsztat

    Rolnik7343 oj tam szukasz dziury w całym ;p a tak serio to jakoś wolę robić w nocy:D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v