Bobas233. Dzięki za słowa uznania
saherb. Przyczepa była kupiona w czechach w stanie złomowym lecz miała komplet dokumentów, a jeśli chodzi o paski odblaskowe to sa koloru czerwonego, od lampy błyskowej telefonu jest złudzenie że są pomarańczowe
Krystian1982. Hmmm, ja wiem czy taka waska? Ma szerokość 220cm i długość 450cm
Bartek933. Kosz remontu ok 6 tyś
Panowie spokojnie, tak jak kolega wyzej napisał glownie chodziło o fundusze miałem okreslony budżet i niestety musiały byc z płaskiej blachy, osobiscie tez mi sie bardziej trapez podoba, ale na swoje potrzeby jak bede dbał to bedzie mi służyc przez długie lata taka jaka jest Pozdrawiam
Roman432. dzięki
Nightdevil. wzorowałem sie na wałkach które sa dostępne na składach sprzetu rolniczego i tez maja tak nisko rame, co do kamieni to mi to nie grozi bo mam czyściutkie pola z 2 i 3 klasa ziemi
Przeróbka wałka strunowego pojedynczego na podwójny, rama jak i wałki w pełni wykonane samodzielnie, jeszcze tylko główne mocowanie musze zrobić i pomalować.
Przeróbka wałka strunowego pojedynczego na podwójny, rama jak i wałki w pełni wykonane samodzielnie, jeszcze tylko główne mocowanie musze zrobić i pomalować.
Z tego co widze to chyba opony marki Kabat. Tez w tym roku założyłem KABATY, ale jedna rzecz mnie zastanawia dlaczego mają niższy bieżnik niż np cultor czy mitas.