Skocz do zawartości

czareczek85

Members
  • Postów

    2030
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czareczek85

  1. Budynek na 90djp ja mam w chwili obecnej ponad 40djp drugie tyle ma żona
  2. Saletra Pulan ilość 24t cena to 1020 brutto.
  3. Musisz mieć odebraną budowę żeby wyposażać ją z prow. W innym przypadku nie przejdzie. Przy wniosku o płatność musisz mieć tyle DJP co w projekcie czyli jak masz teraz 50 djp a budujesz oborę na 80djp to musisz dokupić zwierząt. Ja złożyłem wniosek na budowę gołego budynku z Programu Natura 2000. Zamykam budowę i wyposażam go z Prow tak mi mówi doradca.
  4. Butelka to jest letni ON a sloik to dostawa ON arktik do -38
  5. Zastanawia mnie jedna rzecz paliwo zimowe po kilkunastu dniach stania w słoiku zmieniło kolor na lekko żółty
  6. Źródło informacji kierowca
  7. Cena brutto za listopad 2.33zl. Życzę wszystkim takiej ceny bo czy to mleko dostawców z Piątnicy czy Mlekpolu jak i innych zakladow dzialajacych w Polsce to praca jaką wykonujemy jest taka sama bardzo wymagająca i ciężka.
  8. Ja zasialem kukurydze i prowadzilem uprawę a legaty wzieli dzierżawę, suszowe i doplaty... komentarz zbedny bym zapomnial i na paliwo wzieli
  9. Ile doisz miesięcznie
  10. Piątnica 50gr do litra za listopad
  11. Jaka cena tuz i wom
  12. Azot mocno jedzie w dół. Czekam kiedy saletra amonowa zejdzie poniżej 900zł netto. Wtedy zamówimy 24t
  13. Polska saletra można kupić poniżej 1060 brutto
  14. Pewne informacje na temat obniżek?
  15. Ja na okres zimowy zamówilem 1000l paliwa o parametrach blokada filtra -28°C metnienie -9°C cena to 4.9 brutto
  16. Chyba nie jest tak źle Piątnica myślę że przedział 40-50gr do każdego litra dostarczonego w listopadzie powinno być wypłacone dla dostawców...
  17. Saletre kupować czy czekać? Potrzebuje 24t to nawet cena o 20zl niższa to 480zl w kieszeni zostaje na chwilę obecna import to 930 netto idzie kupić.
  18. Dzisiaj 1500kg wapna i spokojnie dźwigała taki ładunek. Z jazdą też nie było problemu
  19. IV klasa ziemi
  20. 1.39ha kupione za 39tyś w sumie to już 2.6ha w tym roku kupiłem.
  21. Ja swoja m4072 rozsiewacz amazone zau tonę nawozu swobodnie wozilem. Przodu nie dzwiga ale na przód dołożylem 2x47kg. Wiec bez obawy da rade z 1300
  22. Koszt okolo 80tyś teraz x2
  23. To ja kubotą taki targam i daje radę
  24. Ucinająć wszystkie spekulacje poszło za 52000
  25. Podlasie gm. PIĄTNICA klasa 3a i 3b kupione 1.2h cena... no właśnie ile to jest warte
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v