Skocz do zawartości

darek154

Members
  • Postów

    1295
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek154

  1. darek154

    Gryka

    Jak dobrze zapamiętałem to doglebowo zaraz po siewie można dać Junaz a powschodowo na jednoliścienne fusilade albo labrador.
  2. darek154

    Gryka

    20.05
  3. Miałeś może u siebie problem z bezpiecznikiem od pamięci f24? Bo ciągle przepala mi go i nie mogę dojść gdzie szukać przyczyny. Tak samo i deska rozdzielcza zegary i kontrolki nie działają i nie mam już pomysłów.
  4. Aleksandra
  5. darek154

    Gryka

    Odchwaszczacie tylko doglebowo? W mojej okolicy co sieją mówią że wogóle nie odchwaszczają, ja posiałem pierwszy raz grykę wczoraj i chwilę po spadło 3l opadu i liczę że szybko powschodzi bo jest ciepło i zagłuszy chwasty
  6. Dawał ktoś z was może na jęczmień ozimy na pierwszą i jedyną dawkę Rsm 32 w dawce 140-150N czystego składnika? Zastanawiam się tak zrobić w tym roku i interesuje mnie opinia o tym. Dodatkowo będzie szedł jeszcze kizeryt. Część pól w zimowanie weszło w fazie 2-3 liści a część początek krzewienia.
  7. Co szło na T1 i co w planach na t2?
  8. darek154

    Żyto hybrydowe

    Po 20
  9. darek154

    Żyto hybrydowe

    Podczas zabiegu t2
  10. darek154

    Tadeus

    W oczekiwaniu na deszcz
  11. Również pszenica była
  12. darek154

    Ursus 1634

    Jesienna uprawa bezorkowa pod pszenicę
  13. darek154

    Opoka

    Bezorkowo po rzepaku, siew 7.10
  14. Sam zastanawiam się czy dać w jednej dawce czy w dwóch na jednoliścienne teraz, tylko u mnie rzepak wschodzi i boję się że jedna dawka może mu zaszkodzić co o tym sądzicie?
  15. darek154

    LG Areti

  16. Po prostu doradził mi ten co u niego końcówki do RSM kupowałem żeby bez bo twierdził że i tak są spore otwory w końcówkach to jak trafi się jakiś brud to przeleci a jak będzie filterek to będzie się zapychał.
  17. Ja u siebie właśnie mam oddzielnie uszczelkę i filterek i teraz mam założone bez filterków i zastanawiam się czy tak zostawić.
  18. W końcówkach od RSM też macie filterki tak jak w innych końcówkach czy może rozlewacie bez tych filterków?
  19. Da radę w późnej fazie opryskać jeszcze czymś fiołka polnego?
  20. Tylko właśnie u mnie co widać właśnie te place to jest to na piaskowej ziemi, w miejscach gdzie zawsze miałem mokro i woda stała to piękna zielona pszenica. Półtora roku temu pod poprzednią uprawę szedł Radkowit Premium to trochę dziwne że teraz byłyby niedobory magnezu.
  21. Ma ktoś jakiś pomysł?
  22. darek154

    LG Areti

    Zdjęcie z 14.04
  23. Braki magnezu? Tylko dlaczego po łapach głębosza są ciemne pasy? Pszenica zasiana bez orania po talerzówce tylko.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v