sebek52

Members
 • Ilość treści

  85
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutral

O sebek52

 • Ranga
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1651 wyświetleń profilu
 1. Wyczyść skrzynkę, chciałem napisać do ciebie wiadomość
 2. Robiłem zupę w sobotę, zważyć się nie zaważyło ale sam leander ciężko się rozpuszcza na rozwadniaczu w zimnej wodzie
 3. Masz na myśli leander complex pak? Mam przygotowany ten środek (leader + poleposition), są jakieś przeciwwskazania do mieszania np. z siarczanem magnezu i mocznikiem lub aminokwasami?
 4. Zastanawiam się nad wiertarką tego typu, poradzi sobie ze sporadycznym wierceniem otworów fi 10-16 lub otwornicami 20-25mm w blasze 10mm?
 5. sebek52

  Amazone zaf 604 r

  Tak jak kolega wyżej napisał, żeby wyjąć przekładnie musisz zdjąć kosz, żeby zdjąć kosz to trzeba się mieszadeł pozbyć. Palnik, dobre wybijaki, wiertła i dwa razy tyle cierpliwości co zwykle. U mnie i to nie pomogło, skończyło się na wycięciu mieszadeł i wystawieniu nowych. Z talerzami też były przeboje. Pamiętaj że kołki rozporowe w talerzach są 3 w sobie, trzeba zacząć wybijać od najmniejszego. O śruby w obudowie przekładni się nie martw, mimo że mają zjedzone łby to odkręcają się bez problemu.
 6. Jest tu ktoś, kto wiosną stosował/stosuje mikrogranulat?
 7. Nie zostało może komuś 10-15kg banatusa?
 8. Nie zostało komuś z 10-15kg banatusa? Odkupiłbym
 9. Czy zaprawione na mokro ziarno może leżeć w bigbagu kilka dni? Zaprawiłbym dzisiaj a planuje siać bliżej końca przyszłego tygodnia
 10. Polifoska plon + 5-17-32 tylko to dostępne w okolicznych składach. Co to za twór? Warto?
 11. Rzepak przymierzam na kolejny sezon, kuku nie wchodzi w grę, ten rok muszę jeszcze zmęczyć z pszenicą.
 12. Mam ją zamówioną na przyszły tydzień choć sprzedawca mówił żebym w razie czego myślał o innej odmianie bo dostępność słaba i nie do końca wiadomo czy będzie, też świętokrzyskie. Zobaczymy co pokaże, wziąłem na rozmnożek, 3 klasa, stanowisko po czosnku.
 13. Co na stokłosę? W zeszłym sezonie zanieczyściłem sobie działkę siejąc niestety nie do końca czystym materiałem. Na działce nie było nigdy stokłosy, pojawiła się wiosną, odchwaszczanie pakiem axiala jej nie ruszyło, nie było jej dużo, może 1-2 sztuki na 10 m2, ale obawiam się , że w tym roku problem może się nasilić. Czytałem, że nomad sobie z nią radzi, a czy kasuje on pozostałe jednoliścienne- miotłę i owies głuchy? Do tej pory zawsze stosowałem wiosenne odchwaszczanie, byłem zadowolony z efektów. Jednak tym razem chyba muszę zmienić taktykę ze względu na właśnie stokłosę. Jakie środki polecicie? Tylko nomad wiosną plus "coś" na pozostałe jedno i dwu liścienne czy jakaś inna godna uwagi strategia?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj