magtom36

Members
 • Ilość treści

  191
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

8 Neutral

O magtom36

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 01/30/1980

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  kuj-pom

Ostatnio na profilu byli

1616 wyświetleń profilu
 1. Odmiana podatna na porastanie w zeszłym roku porosła, i bardzo nierówno dochodzi.
 2. Jeśli można podpytać to jakiego dokładnie czarka( domyślam się że na yutubie jakis filmik?)
 3. Stosował ktoś sklejacz w pszenicy na porastanie? Chce spróbować bo mam podatna odmianę. Kiedy stosujecie i czy widzicie efekty?
 4. Susza to nie, w zeszłym roku była i było 10 pieterek
 5. Azot nie był spóźniony, i sporo azotu, obsada optymalna, skrócone może ciut za wcześnie, stres ( kto to wie)
 6. Susza odpada, a w zeszłym roku sypała 10 Obornik pod plug, a azot było sporo i wczas.
 7. Jakie mogą być przyczyny że pszenica zawiązała po 7 do 8 pieterek, a nie kolo 10?
 8. Na kiedy liczycie rzepak do mucenia? Ja z rejonu kujaw a Wielkopolski. Myślę że chyba nie wcześniej niż 10 lipiec ziemie dobre 2 i 3 klasa.
 9. Mam takie pytanie, stosuje na jesien caryx 0,5 litra teraz patrzę na mepik i widzę że różnią się że brakuje metkonazolu w mepiku i teraz czy jeśli się zdecyduję na mepik to trzeba dokładać metkonazol? Czy będzie duża różnica jak nie dołożę? Czy się nie bawić i kupić caryx????
 10. Chciałem jutro rano pryskac t3 i takie pytanie jeśli rano opryskami a po np. 8 godzinach przyjdzie ulewa to ma wpływ na oprysk i lepiej poczekać z 2 dni.
 11. Witam. Tak poważnie myślę zasiac swój mieszaniec. Tylko jaka zaprawa jest dobra lub b. dobra jaka polecacie. I czy rzeczywiście macie doświadczenie że siany swój ma podobny potencjał jak oryginalnym? A może przeciwnie ktoś zaprawić i zasial swój a jednak plon był np o tonę mniejszy?
 12. Witam. Kiedyś się tu pytałem o stosowanie 2 różnych triazolo w mieszaninie np. protiokonazol i tebukonazol i ponoć nie może być mniej niż 100g/ hektar każdego z nich bo triazol działa skutecznie dopiero od 100. Nie dawno się pytałem w sklepie i mi powiedziedzial że w mieszaninie to może być np 80g a drugiego 60g, a przykład to np. Tilmor gdzie daje się ok 0,8 do 1 litra a tam tebukonazol jest 160g/l a protio już wychodzi poniżej 100 i to sporo. To jak to jest?
 13. Mam pytanko jeśli był stosowany już dwa razy tebukonazol lub protiokonazol to już niemożna tej substancji użyć w danym sezonie?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj