Skocz do zawartości

1993michal

Members
  • Postów

    371
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia 1993michal

Współpracownik

Współpracownik (5/14)

  • Dedicated Unikat
  • First Post Unikat
  • Collaborator Unikat
  • Conversation Starter Unikat
  • Week One Done

Najnowsze odznaki

18

Reputacja

  1. czym spowodowane są rude końcówki wąsa w jeczmieniu ozimym?
  2. właśnie problem w tym ze mam regullo zakupione 😅
  3. mozna skracać jeszcze jeczmien ozimy regullo ?? za chwilę będzie sie klosił
  4. po opadach jutro planuje T1 i regulacje dodawać ccc czy zwiększyć dawkę regullo?
  5. czy mogę dodac agrosorb folium do oprysku na płatek? na etykiecie pisze przed kwitnieniem, i ewentualnie co mozna dorzucić do oprysku na płatka?
  6. robić poprawkę na dwuliścienne przy takiej suszy czy czekać na deszcz?? mam fundamentum
  7. difekonazol+ tebukonazol na mocno uszkodzony przez zwierzyne rzepak będzie ok? na ładniejszy daje dovvo 0.5l
  8. co na poprawkę od dwuliściennych w miarę budżetowego? galaper czy może cos innego
  9. we wtorek posiane n2 a w środę spadło 5l, w sumie pierwszy deszcz od zimy 🫣 po świętach miała być regulacja ale cos się pozmieniało i zamiast 20+ to ledwo 10 i nocami przymrozki
  10. co na t1 przy rzepaku mocno uszkodzonym przez sarny ? jest sens skracać czy bardziej zadbać o grzybowke?
  11. a czym pogonić rzepak mocno uszkodzony przez zwierzyne ? dostał 400 kg saletry
  12. gdyby dursban był legalny lecieli byście teraz na chowacza czy teraz kontakt by poszedł a potem dursban?
  13. Bedzie cos z tego?
  14. co polecacie na T1 w jęczmieniu ozimym?
  15. ja to pole dzierżawie za tą działką, właściciel pola poinformował że mają ugadany dojazd na gębę od lat 70tych.. i nigdy nie było problemu 😅
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v