Skocz do zawartości

1993michal

Members
  • Postów

    371
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 1993michal

  1. czym spowodowane są rude końcówki wąsa w jeczmieniu ozimym?
  2. właśnie problem w tym ze mam regullo zakupione 😅
  3. mozna skracać jeszcze jeczmien ozimy regullo ?? za chwilę będzie sie klosił
  4. po opadach jutro planuje T1 i regulacje dodawać ccc czy zwiększyć dawkę regullo?
  5. czy mogę dodac agrosorb folium do oprysku na płatek? na etykiecie pisze przed kwitnieniem, i ewentualnie co mozna dorzucić do oprysku na płatka?
  6. robić poprawkę na dwuliścienne przy takiej suszy czy czekać na deszcz?? mam fundamentum
  7. difekonazol+ tebukonazol na mocno uszkodzony przez zwierzyne rzepak będzie ok? na ładniejszy daje dovvo 0.5l
  8. co na poprawkę od dwuliściennych w miarę budżetowego? galaper czy może cos innego
  9. we wtorek posiane n2 a w środę spadło 5l, w sumie pierwszy deszcz od zimy 🫣 po świętach miała być regulacja ale cos się pozmieniało i zamiast 20+ to ledwo 10 i nocami przymrozki
  10. co na t1 przy rzepaku mocno uszkodzonym przez sarny ? jest sens skracać czy bardziej zadbać o grzybowke?
  11. a czym pogonić rzepak mocno uszkodzony przez zwierzyne ? dostał 400 kg saletry
  12. gdyby dursban był legalny lecieli byście teraz na chowacza czy teraz kontakt by poszedł a potem dursban?
  13. Bedzie cos z tego?
  14. co polecacie na T1 w jęczmieniu ozimym?
  15. ja to pole dzierżawie za tą działką, właściciel pola poinformował że mają ugadany dojazd na gębę od lat 70tych.. i nigdy nie było problemu 😅
  16. tylko ze wszyscy mówią ze to max 5 k warte 😅
  17. a no dojazd byl na gębę umówiony
  18. to przy moim gospo , za tą działka mam dzierżawy i jezdze przez tą działkę
  19. problem w tym ze 70+ 😅
  20. witam panowie , moze cos podpowiecie, jak podejść sąsiadkę ktora chce sprzedać 7 ar działki rolnej za cenę z kosmosu tj 15 tyś. działka zarośnięta same chaszcze a pasuje mi to kulic jak cholera i ona o tym wie dlatego z taką ceną wyskoczyła, nikt inny tego nie kupi. a ja przez tą działkę mam drogę dojazdową i zagrozila ze jak nie kupie to zagrodzi i nie będzie dojazdu. nie ma możliwości dojazdu z innej strony
  21. jest sens pryskac dzis cezaro przy 7 st ?
  22. panowie pytanko ok 2 tygodnie temu oprysk na jeczmień ozimy cezaro teraz widze dwuliścienne wychodza nowe spali je czy czeka mnie na wiosnę poprawka?
  23. panowie pytanko ok 2 tygodnie temu oprysk cezaro teraz widze dwuliścienne wychodza nowe spali je czy czeka mnie na wiosnę poprawka?
  24. po jakim czasie będzie widoczny efekt skracania ? dalem 0.5 caryx i litr tebu i 0.3 modusa pryskane 1.5 tygodnia temu rzepak wybujały prawie w kolano
  25. u mnie chyba wilgotnościomierz oszukuje bo pokazuje 13% ale pod zębem miekka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v