Skocz do zawartości

rolnik32

Members
 • Zawartość

  122
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

O rolnik32

 • Ranga
  Zaawansowany

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Zachodniopomorskie 52x miejsce wczoraj przyszła odmowa pomocy :(
 2. Pszenica Ozima i jara

  Też mnie to zastanawia.Sąsiad tylko nawóz azotowy i pszenica po pszenicy 4 raz bez żadnych grzybówek i też 6 ton ma z hektara.Ja tylko dwie tony więcej przy pełnej agrotechnice.
 3. Problem z hydrauliką

  Też tak myślę ale chciałem się upewnić.
 4. Problem z hydrauliką

  Zamieniłem przewody pod rozdzielaczem z motowideł na heder i  teraz heder stoi nie opuszcza.Motowidła normalnie działają.
 5. Problem z hydrauliką

  Cięgno od razu sprawdziłem i nic to nie dało. .
 6. Problem z hydrauliką

  Rozdzielacz kompletny założyłem nic w nim nie grzebałem tylko przykręciłem rurki.Wszystko raczej dobrze założyłem rurki tak jak mają być w rurce dławik na heder i motowidła.Motowidła nawet cm nie opuściły przez dobe.
 7. Problem z hydrauliką

  Mam problem w bizonie zo 56 taki żę wymieniłem rozdzielacze na zregenerowane,gdyż stare miały przecieki.Teraz przecieków niema ale motowidła nie chcą w ogóle opuszczać.Co możę być tego przyczyną rozdzielacz czy coś innego?
 8. PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  W żniwa będzie po 600 optymistycznie mysląc
 9. PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Znam takich co w ogóle nie zajmują się rolnictwem  mieszkają w szczecinie tylko na papierze  są rolnikami a dostaja dotacje.Lub duże gospodarstwa ponad 1000 ha podzielone na dzieci i na kogo się tylko da i oni mają punkty! I ile pieniędzy można dostać w tylu sztucznych gospodarstwach.Niech każdy tylko po200tys I ziemie można dzierżawić ile tylko jest do wydzierżawienia od arr.A ja i inni tracimy bo 400tu tylko dostaje.Dlatego uważam że to wszystko jest dla bogatych i kombinatorów!Mi na tej dotacji za bardzo nie zależy bo mnie  nie stać pszenica po 600  lecz współczuje innym.
 10. Jęczmień ozimy i jary

  Zawsze licze jak kogut zaczyna świecić to jest 1.5 tony pszenicy.Jak 15 zbiorników na kosze to na pewno jest tir
 11. PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Bo jestem z zachodniopomorskiego i mam miejsce51x łapie się 400 z groszem.Bogaci rolnicy co wszystko mają nowe,to biorą tylko to co jest najlepiej punktowane.Ja jako rolnik który chcę się rozwinąć to chcę ciągnik pług itp. a to nie jest punktowane.
 12. PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Ja jeszcze nigdy nic nie dostałem  i dziś w programie tydzień okazało się że jak zwykle nic niedostane.Tak że dla mnie to te programy jak modernizacja młody rolnik itp. powinny w ogóle nie istnieć to by była równa konkurencja z tymi bogatymi gospodarstwami.A to jest niby wyrównanie konkurencji.Zależy dla kogo nie dla mnie
 13. Dopłaty bezpośrednie 2016

  Wpłyneła mi reszta dopłat po inerwencji. :) Życzę wszystkim tego samego.Wszystko dobre co się dorze kończy po takich perturbacjach i proszeniach
 14. Dopłaty bezpośrednie 2016

  Dziś część przyszła dopłat.Dzwoniłem do agencji a co z resztą to powiedzieli żeby się cieszyć z tego co dostałem bo inni nawet decyzji nie mają.Dobra zmiana!!!!!!!!!!!!!!!!!
 15. Dopłaty bezpośrednie 2016

  U mnie nadal cisza i okolicznych rolników też.Czekamy 
×