Skocz do zawartości

Marcin133

Members
  • Postów

    3055
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin133

  1. To nie koncert życzeń
  2. Za PiSu tego nie było nie było....😏 Dzis jest w Piątnicy jutro może go nie być No przecież pisze nie raz że mleka jest full drobni kasują ale kredyciarze i tym co mało zwiększają i jest nadmiar
  3. Ile za prasowanie sianka z belki w tym roku bierzecie?
  4. Zawsze to jakiś czas nad wodą
  5. Witek to można powiedzieć że nie konsumato.....😉Narzekacie na Ryki a Sławek dzis uciachany jak nigdy.....na prezesa się szykuje czwartego czy jak
  6. Nie zbliżam tylko pisze jak jest. Witka nie znam osobiście ale jego wypowiedzi są godne uwagi a czy miał żonę nie wiem chyba nie
  7. Zejda ostatni z tonącego okretu
  8. No przecież trzeci prezes potrzebuje parobków😏
  9. Może by zmieniło...każdy na dzień dobry powinien wy***ać 10% krów....za dwa miesiące kolejne itd ale nie jeden czy drugi lata jak opętany i dostawia. Bo jak się już trzyma i tak nigdzie się nie pojedzie to uj chociaż parę gr z tego mieć ale to błędne myślenie. No i mnie siostra była już nad morzem tydzień tydzień w robocie i teraz na 8dni Egipt....ja może wyrwę się na 5godz ze dwa razy nad jezioro przez całe wakacje
  10. Drink z żoną .....piękna sprawa 😉 Jeśli mają możliwość i mogą sprowadzać tańsze mleko nie dziw się że jest jak jest.Znazczy że mleka nie brakuje.Popyt/podaż się kłania.My tak samo jak nawozy czy wungiel zawsze jesteś patriota jak jest możliwość tańszego zakupu?
  11. Witek pamiętaj że im dłużej czekasz tym ktoś dłużej posuwa Twoja przyszłą żonę ...🤷 Co do ceny mleka zwiększajmy dalej na pewno będzie droższe
  12. To wypowiedź typu nie mam ale się wypowiem...
  13. Łowicz -20gr na cenniku. Nic nie podniosł na białku
  14. Myślę że tu nie cena gra pierwsze skrzypce przy takiej likwidacji .Mleka jest opór a jeszcze jak sprowadzają to nie będzie droższe. Patrzę tylko u siebie na wsi w zasadzie zostaje sam teraz bo sąsiad likwiduje ze trzy krowy mu zostały a mleka jest więcej jak 20lat temu jak każdy miał po parę krów i jeździł wozak.
  15. Też już masz dosyć pewnie tego i nie chodzi tu nawet o cene
  16. A po co płacić więcej skoro mleka nie brakuje przy tej cenie
  17. Ale polityka powiązana jest z tematem cen mleka😏 Centrum też wreszcie popadało ponad 15l. Ej a ze śpiworami kto latał po granicy do uchodźców 😁
  18. Ciekawe co by zrobił dwugodzinny prezydent 😉
  19. Moze i nam dadzą jakiś dodatek....przecież teraz każdy rolnik to można powiedzieć dobry artysta.....te z peo to nawet siana we łbie nie mają. Ja trochę liczyłem na Kamysza ale ten co teraz odwala to przechodzi nawet Kosiniaka
  20. A tam transport.....grunt że za zagranicy tęczowy Raffu załatwił Wszedzie dobrze jak jest dobrze. Prawda taka że inwestycja z tym sianem czy tam lucerna zrobił po uju....
  21. Papier wszystko przyjmie To co kiero w radzie czy jak?
  22. Przyznać się który siana nie chciał sprzedać i teraz Bonżur sprowadza od Niemca....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v