Skocz do zawartości

RolnikMalina03

Members
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RolnikMalina03

  1. To jest koledzy już post ponieważ chciałem w tego kombajnu kupić kilka części opony i heder z wózkiem ponieważ kombajn poszedł na części a ja zyskałem heder na małą kwotę i parę części ponieważ ten kombajn tylko na to się nadawał bo potrzebni właściciel niedbał . Jak można z dziurawymi podaj jaki i podsiewaczam kosić i to jeszcze na usługach tragedia .Nie polecam kolegi 😀
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v