To jest koledzy już post ponieważ chciałem w tego kombajnu kupić kilka części opony i heder z wózkiem ponieważ kombajn poszedł na części a ja zyskałem heder na małą kwotę i parę części ponieważ ten kombajn tylko na to się nadawał bo potrzebni właściciel niedbał . Jak można z dziurawymi podaj jaki i podsiewaczam kosić i to jeszcze na usługach tragedia .Nie polecam kolegi 😀