Skocz do zawartości

karmelowy

Members
  • Postów

    86
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karmelowy

  1. Kolega na bogato , chyba że 1 tona
  2. Najniższa cena na stronie to 1750 netto przy całym aucie
  3. To poniżej kosztu zakupu , czemu ktoś sprzedaje na - ? Sprawdź czy nie jakaś zbrylona czy zamoczona bo dość dziwne
  4. Z dostawą czy trzeba gdzieś odebrać?
  5. Ja bym poczekał , jeśli 🍊 z grzywką serio chce się układać z Iranem to poleci i cena gazu, mocznik na giełdzie zaliczył pokaźny spadek a to cena mocznika zawsze kształtowała resztę azotu
  6. Jeśli całe auto to dzwoń po dystrybutorach , idzie wyrwać saletrę po 1870 zł brutto
  7. To raczej tylko azot , dziś podobno polifoski +50 zł/to do góry
  8. Dopłaty ,zapomogi i każda kasa która się nie należy równa się podwyżkom cen nawozu, energii ,pracy,paliwa i wszystkiego co możliwe.
  9. Poczytaj z czego robi się fosforan i co jest potrzebne , siarka i zobacz ile to zdrożało
  10. Gaz w tym momencie jest o 50% droższy niż w październiku ...
  11. Przyzwoita cena , to całe auto? Jaka firma?
  12. Ja 2 lata miałem jakiś x8 8-20-30 super rozpuszczalność i zero pyłu , teraz nigdzie dostać nie idzie
  13. Dapu nie ma , police go nawet nie robią i nie oferują , tu jesteśmy skazani na import , jak coś nie przypłynie albo przyjedzie w czerwcu to cena 3700+ netto albo i więcej. Gdzie produkowane to jedno , a jak jadą i jakie mają papiery to drugie
  14. Chyba szykuje się spora korekta cen azotu , mocznik na giełdzie jest obecnie tańszy niż przed rozpoczęciem bałaganu na bliskim wschodzie
  15. Całe auto saletry z włocławka 1730 zł netto
  16. Koszmarnie drogo, daje 1960 netto a tu piszą o cenach 1770 zł
  17. UE ogłosiła w piątek zawieszenia cła na mocznik i amoniak z wyjątkiem Rosji i Białorusi i jak cena ładnie leci , ciekawe jak z polską saletra ??
  18. Jak nie kupi teraz npk to może się w lipcu mocno zdziwić jak mu przyjdzie zapłacić 150/200 więcej
  19. https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-bruksela-przedstawi-we-wtorek-plan-ratunkowy-dla-nawozow-rmf,nId,8082285 Będą znów majstrować przy cenach i dopłatach,wszyscy wiemy jak to się skończy
  20. Jeśli sytuacja na bliskim wschodzie się nie uspokoi i nie będzie spadku gazu do 20/25eur to czerwiec wydaje się najbardziej rozsądnym czasem zakupu , przynajmniej część , już teraz z Kędzierzyna jest tańsza saletra z gwarancją korekty jakby spadła jeszcze , trzeba czekać na Puławy i wloclawek
  21. Teraz szykują się jeszcze delikatne korekty , ale od lipca . Cła na nawozy z Rosji i Białorusi Istotnym czynnikiem wzrostu cen są cła nałożone na nawozy pochodzenia rosyjskiego i białoruskiego. Nita przypomina, że od lipca 2025 r. weszły cła rzędu 40–45 euro na tonę, a to nie koniec. – Od lipca 2026 r. te cła zostaną podniesione o kolejne 20–25 euro. Jednocześnie limity importu nawozów rosyjskich i białoruskich też ulegają zmniejszeniu
  22. Chyba przyszedł odpowiedni czas , mocznik w podsiewacz i na pole , temperatury już mają być na + , do tego w tyg ma padać , ktoś jeszcze czeka ?
  23. Oferta na nikomu już nie potrzebny saletrosan 26 -1600 zł/t netto do tego ,jeśli potanieje do końca maja wystawią korektę ..szkoda że tak późno
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v