Ja bym poczekał , jeśli 🍊 z grzywką serio chce się układać z Iranem to poleci i cena gazu, mocznik na giełdzie zaliczył pokaźny spadek a to cena mocznika zawsze kształtowała resztę azotu
Dapu nie ma , police go nawet nie robią i nie oferują , tu jesteśmy skazani na import , jak coś nie przypłynie albo przyjedzie w czerwcu to cena 3700+ netto albo i więcej.
Gdzie produkowane to jedno , a jak jadą i jakie mają papiery to drugie