Skocz do zawartości

karmelowy

Members
  • Postów

    86
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia karmelowy

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

  • One Year In Unikat
  • One Month Later
  • Collaborator Unikat
  • Week One Done
  • Dedicated Unikat

Najnowsze odznaki

21

Reputacja

  1. Kolega na bogato , chyba że 1 tona
  2. Najniższa cena na stronie to 1750 netto przy całym aucie
  3. To poniżej kosztu zakupu , czemu ktoś sprzedaje na - ? Sprawdź czy nie jakaś zbrylona czy zamoczona bo dość dziwne
  4. Z dostawą czy trzeba gdzieś odebrać?
  5. Ja bym poczekał , jeśli 🍊 z grzywką serio chce się układać z Iranem to poleci i cena gazu, mocznik na giełdzie zaliczył pokaźny spadek a to cena mocznika zawsze kształtowała resztę azotu
  6. Jeśli całe auto to dzwoń po dystrybutorach , idzie wyrwać saletrę po 1870 zł brutto
  7. To raczej tylko azot , dziś podobno polifoski +50 zł/to do góry
  8. Dopłaty ,zapomogi i każda kasa która się nie należy równa się podwyżkom cen nawozu, energii ,pracy,paliwa i wszystkiego co możliwe.
  9. Poczytaj z czego robi się fosforan i co jest potrzebne , siarka i zobacz ile to zdrożało
  10. Gaz w tym momencie jest o 50% droższy niż w październiku ...
  11. Przyzwoita cena , to całe auto? Jaka firma?
  12. Ja 2 lata miałem jakiś x8 8-20-30 super rozpuszczalność i zero pyłu , teraz nigdzie dostać nie idzie
  13. Dapu nie ma , police go nawet nie robią i nie oferują , tu jesteśmy skazani na import , jak coś nie przypłynie albo przyjedzie w czerwcu to cena 3700+ netto albo i więcej. Gdzie produkowane to jedno , a jak jadą i jakie mają papiery to drugie
  14. Chyba szykuje się spora korekta cen azotu , mocznik na giełdzie jest obecnie tańszy niż przed rozpoczęciem bałaganu na bliskim wschodzie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v