Skocz do zawartości

jakub2812

Members
  • Postów

    365
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia jakub2812

Eksplorator

Eksplorator (4/14)

  • Dedicated Unikat
  • First Post Unikat
  • Collaborator Unikat
  • Week One Done
  • One Month Later

Najnowsze odznaki

23

Reputacja

  1. Tak zrobiłem rok temu ale niestety agencja mi to odrzuciła xd więc skladam w roku gdzie rzepak jest uprawą w plonie głównym
  2. czyli jak siane w 2025 to rejestr z 2025? dobrze rozumiem? czy z 2026 tez?
  3. Trzeba złożyć rejestr dla całego gospodarstwa czy tylko dla działki z ekoschematem na którym zasiałem rzepak?
  4. jak to jest z rzepakiem sianym w sierpniu 2025 roku zaprawionym zaprawa biologiczna? złożyłem go rok temu i dzwonili z agencji że nie ta pora. czyli mam go złożyć w tym roku?? dołączyć fakturę i ewidencje zabiegów za zeszły rok??
  5. 80g nie za duzo? przy takiej zupie?? napisze na priv, ok?
  6. Goltix 700, Venzar 80 Wp stąd dawka 8-10g. Burak siany w marcu ma już grubo ponad jedną parę. Atpolan mam, mogę też dać zwykły kondycjoner zmniejszający napięcie.
  7. Tylko czy taka mieszanina nie zjara tez buraków?
  8. planuję dać goltix 1l, Tanaris 0,3l i może lenacyl 800 gdzieś 8-10g. zaszkodzi?? czy nie powinno? kiedyś do tego oddałbym jeszcze betanal Elite 1l ale wiadomo nie ma....
  9. dalsza walka z bodziszkiem trwa pierwszy zabieg dał mu w kość ale trochę puściło bo zimno ciągle było buraki mają 2 liście ładnie poszły przez weekend ale chwasty też
  10. Pomagało to na bodziszka?? Miał ktoś jakieś doświadczenia?? Bo zastanawiam się czy teraz zainwestować odrazu w Tanaris czy on pomoże
  11. Dobra stało się, bodziszek wyszedł w buraku. jest go troche dopiero zaczyna ruszać, buraki pod wierzchem. planuje dać goltix+stary znany środek na chwast+ Safari. Podobno Safari daje radę z bodziszkiem, ale ile dać do pierwszego zabiegu żeby nie narobić jazdy 1+1+5g?? Wiem że muszę nabyć Tanaris, bo to jedyne co podobno podziała, ale nie chcę go w pierwszym zabiegu. co myślicie?
  12. Moja podobna kiedy siew? jaka obsada? który rok po centrali? Mówią że avenue to max 2 lata i zmiana :)
  13. w zeszłym roku na 5-6 dzień to już miały kiełek. więc 7 dni to możliwe że w tym roku też. W tym roku mam właśnie zamiar na 6 dzień jak się uda bo pogoda zrobić 1l glifo i 1l goltixu. ale jak będą już kiełki maiły to bez glifo
  14. witam. 1 l/ha goltixu na malutkie wschodzące buraki nie zaszkodzą?? będzie około 7 dni po siewie i może coś zaczynać się pokazywać.
  15. jakub2812

    Orka z wałem

    Jak spuszczasz wał?? masz mechanizm jakiś czy wycofujesz sie z zapięcia?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v