Rafalekzizu

Members
 • Ilość treści

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Rafalekzizu

 • Ranga
  Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A czy mógłbyś bardziej rozwinąć co może działać po podłączeniu tego ?
 2. Posiadam case 5120 od pół roku i teraz się dopatrzyłem że są dwie kostki rozłączone czy poprostu tak musi być np jakieś dodatkowe czy muszą być połączone? Dołączam zdjęcie. Pierwsze zdjęcie jest przy dużym kole za pompa a drugie z tyłu nad podnośnikiem.
 3. Punkt ciągu ustawia się śruba co znajduje się przy stopce podporowej czy ta druga co jest dalej ?
 4. Czyli zmniejszyć szerokość pierwszej skiby ? Pewnie będzie problem bo śruba dobrze zapieczona a poprzedni właściciel mówił że jemu ładnie wszystko dorzucalo.
 5. Pług jest na zabezpieczeniu kołkowym. Wczoraj zauważyłem jeszcze że nie raz wszystkie ładnie dorzucają a nie raz jest problem z tymi 2 skibami. Tak jakby mniej ziemi na siebie brała. Pole wyrównane nie ma bruzd a nawet gdyby to by na każdej odkladni się robiło a tu za każdym razem na drugiej z jednej i drugiej strony. Już nie wiem co robić
 6. A jak wyregulować odkladnie ? Ta śruba co idzie z tyłu taka wypierająca ?
 7. A gdzie szukać przyczyny jesli pług 3 obrotowy nie dorzuca na 2 Skibie ??? Z lewej i prawej strony
 8. Witam. Mam pytanko odnośnie tylnego podnośnika u mnie w case 5120 jest tylko jeden odciąg podnośnika z lewej strony zauważyłem podczas orki gdy orze na prawo wszystko ładnie dorzuca a gdy na lewo to już jest problem z dorzuceniem pierwszej skiby tak jakby uciekał w stronę nie oranego. Odciąg jest zablokowany nie ma mowy żeby orać na pływającym. Co może być przyczyną ? Brak drugiego odciągu ? Zapewniano mnie że te ciągniki tak mają tylko z jednej strony. Czy źle ustawiony pług .
 9. No właśnie chodzi o to że pokrętło od opadania szybko wolno nie działa i jak duże pokrętło zrobię na maxa w prawo i reguluje głębokością to też nie działa gdzie można szukać przyczyny ? Od czego zacząć. ? Jeśli np. Mam pług w górze i ta wajchę od głębokości maksymalnie do tyłu to pług opada powoli a jak ja popycham do przodu to wtedy szybciej. To tak jakby to ona była od szybkości opadania a to wajcha jest od głębokości to coś jest nie tak chyba. Jeśli chodzi o szybkość to najmniejszy problem najbardziej uciążliwe jest że za każdym wjazdem w bruzdę muszę ustawiać ręcznie głębokość na joystiku
 10. Witam wszystkich forumowiczów. Potrzebuje pomocy odnośnie podnośnika Ciągnik Case 5120 otóż nie działa regulacja głębokości maszyny gdy joystick jest w pozycji roboczej. Jeśli przesune dźwignie głębokości w stronę tylnej szyby to wtedy pług czy inna maszyna opuszcza się powoli gdy posunę do przodu to opuszcza szybciej działa to tak jakby była od szybkości opuszczania . Czy możliwe że jakieś kostki lub cewki mogly zostać źle podpięte przez osobę sprzedająca ? I czy ta kontrolka przy joysticku musi cały czas mrugać w pozycji neutralnej. ?
 11. Z tym rewersem sprawdzę przy najbliższej okazji. Dzięki za podpowiedź A jeśli chodzi o podnośnik to jeśli go zostawię na noc to trzyma w tej samej pozycji rano. Podczas orki gdy chce go podnieść ta regulacja ręczna co jest z tyłu to nie reaguje jeśli jest bliżej szyby to opuszcza pług powoli a jak bliżej kierownicy to szybciej. Może to też coś podpowie jak orze ustawie głębokość orki i jeśli popchne joystick na pierwszy zakres do przodu to powoli opuszcza wglab ziemi .
 12. Witam wszystkich. Mam malutkie 2 problemy z Case 5120. Czytałem szukałem ale nic nie mogłem znaleźć więc proszę o pomoc. W ciągniku co jakiś czas nie załącza się rewers do tyłu (kontrolka się nie świeci ) muszę pojechać parę metrów do przodu żeby znowu zadziałał do tyłu. A drugi problem to zapamiętywanie głębokości. Ustawiam głębokość a pług powoli opada jak wjeżdżam w bruzdę i nie trzyma tej wysokości co powinnen
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj