Marcprez

Members
 • Ilość treści

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

O Marcprez

 • Ranga
  Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

209 wyświetleń profilu
 1. Witam... Która mieszanina lepsza na T2? Priaxior 0.75l+ protikonazol 150g/l czy Priaxior 1l+ 200l/g tebukonazol, różnica niewielka w cenie 10zl/ha na korzyść tej pierwszej
 2. Co myślicie na t1? Czym tanio zastąpić prochloraz? Protikonazol? Fenpropidyna? Tebukonazol? Jakie najlepiej proporcje?
 3. Pioneer p9610 w centralnej Polsce(Piotrków Trybunalski) nie za zimno? Nie za wysokie FAO?
 4. Siał ktoś odmianę favonius? Tadeus był u mnie niedostępny i wziąłem na próbę...
 5. Zaraz żniwa😭😤😤W najsłabszych kawałkach nie doczekała deszczu
 6. U mnie to samo... Ale jak zauważyłem to w większości tam gdzie jest słabsza ziemnia (niestety mocno mozajkowa) tam gdzie lepsza ziemia to zdrowe czyste... Może deszczu zaczyna coraz bardziej brakować.
 7. W tym roku mam tylko 0.75 ha kukurydzy, z tamtego roku zostało mi 0.5l elumisa, więc za mało... Co dołożyć żeby styklo( nie chce iść niepotrzebnie w koszty suma summarum nie za duże ale nie potrzebne) dołożenie nikosulfuranu np w ikanosie 0.5l będzie ok?
 8. Taa jak w tym kolega prosi o link, a skąd 90ml? bo małpki mają teraz 90ml😆
 9. Dodał do T2. Krótko, moze mieć to zły wpływ czy nie? Pusty kłos, zaciśniętą pochewka w tych jeszcze nieeykloszonych? Bez uszczypliwości proszę
 10. Czy ja napisałem że układałem mu dawkę? On taka zastosował i stąd moje pytanie czy może to mieć jakieś negatywne skutki w tak późnej fazie. Kurde a nie ma tam g/kg? U Ciebie zniknęło. Napisalem to po to bo np Optimus ma 175.
 11. Panowie mam pytanie o pszenżyto... Sąsiad do T2 na dwóch działkach dał do skrócenia winsdar bo ktoś mu powiedział że ma za wysokie, tylko najgorsze jest to że na jednej działce już jest kłosek a na drugiej mocno napuchnięta pochwa... Na moje to dał dużo za późno... Podobno dawka to 90ml 250g/kg. Jakie wasze zdanie? Jakie mogą być skutki? Bo może tylko go niepotrzebnie wystraszyłem.
 12. Ale co się może stać? Pusty kłos? Na szczęście dał tylko niecałe 25g.
 13. Panowie mam pytanie o pszenżyto... Sąsiad do T2 na dwóch działkach dał do skrócenia winsdar bo ktoś mu powiedział że ma za wysokie, tylko najgorsze jest to że na jednej działce już jest kłosek a na drugiej mocno napuchnięta pochwa... Na moje to dał dużo za późno... Podobno dawka to 90ml 250g/kg. Jakie wasze zdanie? Jakie mogą być skutki? Bo może tylko go niepotrzebnie wystraszyłem.
 14. Dostała 140 czystego N, gnojowica i cięta sloma... Materiał siewny od kolegi rok po centrali, mówił że u niego też się nie zanosiła a niby sypała że taka odmiana... Działka obok mnie jest ta sama ale trochę później siana i też nie wygląda ciekawie a dostała jeszcze więcej N, ale za to mniej chorób
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj