Skocz do zawartości

AgroBartekTEAM

Members
  • Postów

    13
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia AgroBartekTEAM

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

1

Reputacja

  1. U nas za prasowanie wziął 17 a z owijanie wziął 26 zł za koszenie u babci za prasowanie wziął 13 a takie same rozmiary pól
  2. Miałem tak samo jaki masz pług?
  3. My kosimy jeszcze 20 ha
  4. Czy to w Kępie Rudnickiej bo zestawik podobny?
  5. AgroBartekTEAM

    Unia ms 700

    Jak sie sprawdza mamy go już 2 lata jest kozacki a u was?
  6. Polecasz ten siewnik? Bo mielismy w planach kupić go dla dziadka w prezencie bo sie konny już psuje
  7. O kurde ale Zestawik my jeszcze 40 ha do koszenia mamy na kiszonkę😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v