Skocz do zawartości

diox

Members
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diox

  1. Witam,jakis dobry czlowiek bylby wstanie podeslac jeszcze ta instrukcje serwisowa? email - qscqsc3@tlen.pl
  2. Niestety nie w tym ciągnikiu,sterownik siadł i jest nie do kupienia. Jedyne co mi zostało to wpiąć się bezpośrednio do cewek i zamontować gdzieś z tyłu na ramionach krańcówkę albo zmienić podnosnik na stary dlatego szukam kogoś bo chce się zorientować w kosztach i robocie
  3. Witam, Czy jest może tutaj na forum ktoś kto przerabiał albo ma ursusa 1734 że zwykłym mechanicznym podnośnikiem? Standardowo był tam montowany EHR, ale widziałem kilka takich ciągników w których mieli założony zwykły plecak. Zastanawiam się czy od zwykłej 16stki plecak będzie pasował czy trzeba szukać czegoś innego i czy jest tam coś jeszcze do przeobienia czy wystarczy założyć inny plecak i będzie hulać.
  4. Witam,mam problem z ursusem 1734. Podnosnik w ursusie nie opuszcza ,jest to wersja z EHR. Podnosnik dzialal normalnie do momentu az przy podnoszeniu nie zadzialal czujnik polozenia i ramiona poszly za bardzo do gory,na szczescie nic sie nie powyginalo,silowniki cale ale teraz nie chce opuscic ramion na dol. Probowalem naciskac bezposredno na elektrozaworze od opuszczania,ale jest bez zmian,slychac ze chce ale nic sie nie dzieje. Jakies pomysły?
  5. Witam, Jak wyzej podnosnik w ursusie nie opuszcza ,jest to wersja z EHR. Podnosnik dzialal normalnie do momentu az przy podnoszeniu nie zadzialal czujnik polozenia i ramiona poszly za bardzo do gory,na szczescie nic sie nie powyginalo,silowniki cale ale teraz nie chce opuscic ramion na dol. Spuscilismy olej z silownikow zeby opadly i teraz podnosi normalnie ale nie chce opuscic,slychac ze pompa dziala ,silnik lekko przygasa ale ramiona ani drgna. Probowalem naciskac bezposredno na elektrozaworze od opuszczania,ale jest bez zmian,slychac ze chce ale nic sie nie dzieje. Gdzie szukac przyczyny?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v