Alfa to bajkopisarz. Wyszło to kolejny raz.
Już kiedyś pisał że daje 17 kg pelnoporcjowki na głowę a średnia 34 ze zbiornika. Bazuje na śrucie finezja. 17 kg x 1.7 zł = 29 zł . 29:34= 85 groszy sama pelnoporcjowka. Bufor z alg daje tez podobno x3 niż zalecają , witaminy itd. To też kolejne kilkanaście groszy. Sama ,,śruta” u niego to koło 1 zł kosztów a ten pisze że ma koszt na poziomie 1.05-1.1. Parodia. Odchow cieląt , zbiór pasz, kiszonki, mieszanie paszowozu, prąd, części eksploatacyjne, weterynarz itd itd.
Jak tak podliczył że tyle mu wychodzi to pewnie ma gdzieś to zapisane. Niech wrzuci to popatrzymy.