Skocz do zawartości

Zbyszek76

Members
  • Postów

    25
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Zbyszek76

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

  • First Post Unikat
  • Collaborator Unikat
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In Unikat

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

  1. Ja mam inne pytanie - jaki to dokładnie typ pługa jest.?
  2. Zbyszek76

    Owies Rambo

    owies lubi azot w momencie kończenia krzewienia, ja dzielę dawki 1/3 idzie pogłównie.
  3. Doprecyzuj, Mowa o nowej generacji oleju, jeżeli masz przeciwskazania do tego konkretnego to napisz jakie, co się stało. Ślepo z kalkulatora bierzecie oleje bo zachodnie to dobre, ale poświęcić chwilę i znaleźć dobry odpowiednik z krajowej produkcji to już trudno.
  4. Dużo miałeś odchyłki w zaworach przy takim przebiegu?
  5. Orlen Platinum Multi utto 10w30 ma parametry, pozwalające go stosować w ciągnikach z wymagającymi skrzyniami
  6. jaki plon uzyskałeś z f2?
  7. Ja u siebie widzę jedno zadanie dla bron,, uprawa QQ,, klasa 5-6,, wiecej piasków jak dobrej gleby,, na wiosnę korn-kali/sól potasowa i płytkie mieszanie,,, drugie zadanie,, przerwanie parowania po uprawie zimowej. przed siewem dopiero azot i głębsza uprawa talerzówką
  8. Mam dziwny problem. Od jakiegoś czasu zapala się kontrolka niskiego ciśnienia,, ginie czasem wspomaganie,, jakby hamulec główny w zwolnicach trzymał lekko, grzeje się olej,, gorące półosie z tyłu (czy jak tam zwał). Dziś popracowałem i - przy częstym używaniu hamulca nożnego problem z grzaniem nie występuje - jednak mam problem ze wspomaganiem,, raz jest,, raz nie ma.. czasem do tego stopnia ginie że naprawdę trzeba się przyłożyć porządnie do kierownicy. zółw/ zając działa bez problemu,, ale wałek przekaźnika niestety nie. Gdzie zacząć szukać przyczyny., na co się szykować.
  9. Zbyszek76

    Claas Arion 620

    Witam. Przymierzam się do zakupu Arion 620 - na co zwrócić uwagę? 2008 rok 6700 mth.
  10. 120NM + 180* to są akurat dane producenta, dla silnika T4,236
  11. Przymierzam się do kupna, wybór między tymi markami, ew jeszcze bliźniaczy NH. Proszę o poradę, wady i zalety - tych modeli. Budżet ok 100 tys netto.
  12. Zbyszek76

    Facelia

    Witajcie. jakie macie doświadczenia z facelią na VI klasie,, wpadł kawałek ugoru,, trzeba nad nim trochę popracować. Nie koniecznie na ziarno - może na masę do przyorania,,, poprawka drugim poplonem,, np gorczycą, i potem do przemyślenia co -= choć poza żytem lub owsem na kolejny rok raczej nic nie zostaje
  13. Co do fachowca to ją sam ogarnę - pytam się czy ktoś miał taki przypadek.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v