Skocz do zawartości

wicia433

Members
  • Postów

    826
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wicia433

  1. kto w kuj- pom tyle daje?
  2. jęczmień i pszenicę można, żyto nie a pszenżyto kwestia odmiany ale ryzykowne.
  3. przed siewem bardzo ładnie wychodzi. po siewie wał to porażka
  4. jary sześciorzędowy? chyba nie ma takiego nikt już
  5. ja zamówiłem na rgz
  6. agasaat jest w Polsce pierwszy sezon także nikt, w Niemczech mają bardzo dużo rynku. na próbę wziąłem na hektar bismarka
  7. Panowie jakieś zmiany w cennikach na ten tydzień?
  8. na chabra tylko chlorotoluron 1000 gram i czysto. Do tego 0.15 dff i 50 gram xanadu
  9. dobre te ładowacze? coś warty ten ładowacz?
  10. metsulfuron powinien być ok
  11. 280 nasion nie więcej
  12. mam astata i grubera i rzeczywiście maszyny dobre ale ta regulacja to kibel totalny. żałuje że do hydrauliki nie dopłaciłem
  13. ja mam taki i jadę gruberem najpierw, jak dobra zbita ziemia to ciężko ma w ...UJ.
  14. a farmrock dużo słabsza kolba od moritza? bo cenowo fajnie wygląda. Coś więcej o tej odmianie?
  15. tributo dlaczego odpadło?
  16. jakieś opinie o Polo ? cappricia dużo lepsza na piachu jak liborius ale już jej nie kupisz w tym roku.
  17. wicia433

    Żyto Gulden

    warto? miałeś jakieś inne odmiany dla porównania?
  18. wicia433

    żyto hybrydowe

    550 saletry na żyto? jak to utrzymałeś w pionie?
  19. na kanale e-pole gościu mówił że dwie kolby dają potencjalnie wyższy plon niż jedna, warunek jest taki że musi być dostateczna ilość wody i papu aby roślina to utrzymała
  20. też tak robiłem dużo razy że wapno na ściernisko ,wymieszane i minimum po miesiącu obornik plus nawozy i niczego złego nie zauważyłem.
  21. ma ktoś guldena w tym roku i porównanie do zachodnich?
  22. kws,jaka odmiana?
  23. ten 23-30 bez azotu. mam jakiś s cennik 2300 netto
  24. ja dokładnie Wersk. 5 km dalej w Sypniewie 10mm
  25. u nas PZL 1 mm 😂
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v