JohnJelonek

Members
 • Ilość treści

  130
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez JohnJelonek

 1. hubertus i ty powtarzasz drugą największą plotę na af? zapraszam do nas to nas poznasz i się przekonasz czy to "multikonto" czy zwyczajnie w świecie moje konto to moje a jacka to jacka
 2. może i jest mi nie była potrzebna
 3. tak, skończe zasiewy, pod karchera ładnie umyje i leci na olxa
 4. ponoc 74KM. Z wyposażenia to tu nie ma żadnych opcji. Dodatkowo 1 i 2 obwodowe hamulce, ładowacz na pełnej opcji (z poziomowaniem, amortyzacją) Z istotnych rzeczy które mi przypadły do gustu. Rewers hydrauliczny. Fotel pneumatyczny Klima Bardzo dobry skręt i super widoczność do przodu 4x4 opony 320 i 420 Skrzynia 3x6 do przodu i do tyłu MHR 2 pary hydrauliki Zaczep automatyczny Zaczep polowy Haki kat 2 Coś jeszcze?
 5. jasiek dalej będzie pracował z opryskiwaczem i rozsiewaczem gdyż te maszyny są za ciężkie dla Kuboty - obie pełne ważą mocno ponad 2 tony. Z drugiej strony ładowacz ma dzwigać big bagi więc rozsiewacz musi być na innym ciągniku. Ładowacz to Hydrometal AT20. Kabina może i mała, na pewno znacznie mniejsza od 2 osobwej w JD, ale jest przepaść do tego co jest w ciapku. Zwrotność tego ciągnika to dla mnie szok - jest dużo lepiej niż w ciapku, skręt mocny a przy tym wspomaganie.
 6. miałem już nawet leasing na JD 5m ale w ostatniej chwili zerwałem, NH nie brałem wogole pod uwage Case odpadł bo mam za daleko dilera. DF również nie mam blisko dilera.
 7. misio - ten temat omawialiśmy już ze 33 razy - nie wracam do śmiesznych nie prawdziwych komentarzy. luki - cena adekwatna do sprzętu - mam nadzieję że dobra.
 8. JohnJelonek

  Kubota M7060 i ciapek

  Po 30 latach ciapek przechodzi na zasłużoną emeryturę. Czy następca da mu radę?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj