Skocz do zawartości

Marek9807

Members
  • Postów

    8
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marek9807

  1. Aktualnie 2700zł. A mam chyba to samo. Jest szansa abyś zrobił zdjęcie tego który masz aktualnie? Sms albo tu .784317415 bede wdzięczny
  2. Kupiłeś nowy? Kupileś nowy? Jak tak to jaki?
  3. Zrobiłeś? 😅
  4. A czy dobrze dawkował na automacie? U mnie słabe ciśnienie( max 1.5bar) pokazuje że cieczy wydaje prawidłowo a realnie z 40l na ha brakuje. Imp na 100m ustawione. Przepływomierz sprawny. Spróbuję ustawić zawory kompensacyjne bo przy zamknieciu 2ch 3ech sekcji ciśnienie spada na zero.
  5. Czyli bez kalibracji przepływu niec nie zrobię 😁
  6. Witam. Doszedłeś co było?
  7. Panowie pytanie. Jakie Max obroty powinien uzyskiwać om442la.? Polamało mi się dźwignia od gazu i chcę dobrze ustawić. Za mało nie dobrze bo mocy brakuje. Stoi na środku zielonego pola
  8. A co w przypadku wysiewu na wiosnę z trawą wieloletnią? Jaką mieszankę z Dsv?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v