Najwyraźniej nie używasz na WOM żadnych mocniejszych maszyn niż zgrabiarka do siana. Nie mogę załadować pełnego rozrzutnika fortschritt t088, bo deutz nie ruszy wałków rozrzucających, bo się to wspaniałe sprzęgło hydrauliczne ślizga. A wątpię, że coś jest uszkodzone, bo on ma tak od nowości. W belarusie na zimnym oleju niby wyłączysz wałek, a talerze w rozsiewaczu się obracają. Dziękuję, nie.