martyna90

Members
 • Ilość treści

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutral

1 obserwujący

O martyna90

 • Ranga
  Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

1013 wyświetleń profilu
 1. Przy składaniu wniosku wydają potwierdzenie na którym jest numer sprawy.
 2. Wymaga to zmiany biznesplanu ponieważ w tej sytuacji musisz wydać 150 tyś netto a nie brutto.
 3. Będzie nabór w styczniu na 100% a później 2022 roku już raczej nie będzie. W 2023 zaczyna się nowa perspektywa i ma być realizowany podobny program ale nie przez arimr tylko chyba przez urzędy marszałkowskie. Tak gdzieś czytałam w internetach. I ma być możliwość uzyskania dofinansowania na agro turystykę ponoć.
 4. https://www.arimr.gov.pl/fileadmin/pliki/wnioski/PROW_2014_2020/6_2_Pomoc_na_rozpoczecie_pozarolniczej_dzialalnosci_gospodarczej_na_obszarach_wiejskich/2020/nabor_2020_nieASF/12.Nowelizacja_Dzialalnosc_pozarolnicza_6.2.pdf
 5. To jest zmiana wprowadzona od tego naboru, w poprzednim wpisywało się numer małżonka i było ok a teraz małżonek rolnika musi wyrobić sobie numer beneficjenta żeby złożyć wniosek na siebie.
 6. można rozliczyć ZUS za okres od rozpoczęcia do rozliczenia 2 raty premii
 7. Ktoś się za bardzo pospieszył. Wydaje mi się, że daty im się nie zgadzały. Dla naborów trwających 1 miesiąc obowiązywało zawsze ogłoszenie 30 dni wcześniej. w ostatnim czasie ogłaszali 14 dni przed rozpoczęciem naboru ale nabory były wydłużone do 2 miesięcy.
 8. 1 dostaniesz kasę na konto i tyle 2 nie podpisuje się umowy
 9. tak, możesz dodać nieograniczoną ilość kodów pkd ale urządzeń zakupionych za premię nie można wykorzystywać do innych celów niż do tych wpisanych we wniosku (oficjalnie 😉 ) miało być do xmena
 10. ale dlaczego ty masz rezygnować z własnej woli jeśli to oni się nie wyrobili? bez sensu. czemu nie mogą wydać decyzji (pozytywnej bądź negatywnej) ?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj