Skocz do zawartości

damianzetor9540

V.I.P.
  • Postów

    13854
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez damianzetor9540

  1. Ktoa kiedys powiedział ze biedni licza kazda złotówkę, a bogaci każdy grosz.
  2. Ważne ze cena to juz samo to powinno wystarczyć. A pasza mieszana na pełnowartościowych składnikach wiadomo ze jest lepsza niz z tych produktów odpadowych. Otręby to dla lochy się daje zeby gębę zatkać a nie dla krowy ktora ma mleko produkować Tam pewnie i gotowca z mieszalni by dostal na porządnych składnikach ale i tak zawsze będzie to drozsze, każdy po kolei musi zarobić a jak gospodarz lubi wygodę to trudno niech placi
  3. Sory ja wysiadam. 😂 Ja jestem małym rolnikiem bo tej tresciwej to rok sie zużywa raptem ok 150 ton, ale dla mnie nawet każdy składników kupic i samemu zrobić oszczędzając przy tym nawet 100zl/t to realna suma za ktora mozna sie pobawić. No ale wasz cyrk wasze małpy. Kupno gotowej ma jedynie sens jak jest stacja paszowa ktora wymaga granulatu a zadna mobilna póki co jeszcze chyba granulatu zrobic nie może.
  4. Ty sam na siebie argument podałeś wstawiając sklad tej paszy jesli to pasza mozna nazwać Ależ ja to przeczytałem ze zrozumiem. Ty podałeś swoja srednia, ja podałem swoja, chyba sie rozumiemy w tej kwestii? Widac ze mleko nadal jest za drogie.
  5. Mam takie prawo. 😉 Głos w dyskusji? O czym ty mówisz, jeden z drugim wyżej sie zlecieli i klepią po plecach ze dobra pasza XD 700 jeczmienia 150 rzepaku 150 soi i jest petarda 20% ktora godnie zastąpi te zmiotki z dechujsa i przy koszcie 850-950 zl za tonę zależy w jakiej cenie kupi sie składniki i wymiesza. W skali roku oszczędność na tonie +/- 400 zl sa olbrzymie pieniądze ktora można inaczej spożytkować.
  6. Ja nie potrzebuje żadnego szacunku od nikogo i preferuje staromodna szkole gdzie ktoś nie rozumiał to dostawał linijka po rękach a nie nowoczesne metody gdzie nauczyciel jest głupi a uczeń najmądrzejszy i nie wolno mu zwrócić uwagi. Jak koleś którego nawet nie znam z gory zaklada ze sie mądruje i stawia mnie w świetle najaktwyniejszego użytkownika, to ja nie mam zamiaru mu żywienia prostować. Firmy paszowe sie cieszą z takich, póki tacy beda to ich zyski nigdy nie upadna kręcąc śmieci a sprzedając jak za złoto
  7. Co tu tobie tłumaczyć jak za otręby i rzepak placisz 1300 zl, wątpię aby jakiekolwiek argumenty do ciebie dotarły. Nigdy nie kupiłem i nie kupię gotowej paszy bo mnie na to nie stac i potrafię liczyc swoje ciezko zarobione pienadze. A ile doje? Przyjmując twoje 17 litrow to uznajmy ze ty oprzatnac musisz 2x tyle sztuk Faktycznie wszedzie komentuje, 15 postow/komentarzy tutaj liczac okres od 18 kwietnia zeszlego roku. Aczkolwiek miło mi ze mnie tak wszędzie śledzisz, ciekawe jaki w tym masz cel.
  8. To śmieci sa jakieś a nie pasza. Dziwię sie gdzie wy macie rozum takie cos kupować. Ze zbiornika srednia 17 litrow to sie nie dziwię, byle co jedza to i byle jak doja
  9. No tak boczna sciana sie odsłoni i da 200m2 wlotu powietrza przy 50mb budynku to jest nic
  10. Przeciez cale boki (sciany) to uchylne kurtyny, w kalenicy świetlik tez uchylany. Wentylacja to tutaj jest perfekt.
  11. Skąd jestes bo brzmi to mega znajomo. Gosp krowy mleczne a ciągniki 2 x case puma?
  12. Nie. 5, 12, 20
  13. To wy cene znacie dopiero na koniec miesiąca? Na przod nie podaja ?
  14. Z antybiotykiem to chyba ty doisz. Chłopy to jednak cwele, jeden na drugiego potrafi obelgi rzucać i to jeszcze publicznie a potem to inni czytają. Na żywo byś tak powiedział to byś w mordę wyrwał i to niezależnie o kim byś tak mowil.
  15. @atrol123 a za pazdziernik wam co zabrali czy teraz pierwsza obnizka
  16. Co to sie stało ze pryzma?
  17. Widzę ta sama ekipa co i u mnie nacinała
  18. Energotop forte z biofeed.
  19. Maszyny to już są kupione a skoro mogę za nie dostać zwrot to czemu tej karuzeli nie pchać dalej? Czy wypełnienie wniosku, pojeżdżenia za papierkami to taka ciężka fizyczna praca aby się tego wystrzegać?
  20. A tak się śmiali tak się śmiali hejtery @pedro2 @radekz200 i jeszcze dalej by wymieniać, ze skad mam info ze od 26pkt+ beda sie wnioski lapac. Więcej pokory na przyszłość chłopaki.
  21. Jak wam się podoba materiał o tej niegdyś sławnej osobowości? Nikt Ci nie chce już bliżej sprzedać? Zamiast tyle na pole jeździć to krów dopilnuj, bo masz czepiona powiatu we wsi, a mógłbyś być nim Ty.
  22. Stanislaw Ż.
  23. @Henius91 a czemu nie robisz pryzmy? Same zalety
  24. Mógłbyś napisać jakie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v