Skocz do zawartości

KarolTD90

Members
  • Postów

    4704
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KarolTD90

  1. Prawie koparko-ładowarka
  2. Kiedy siana??
  3. Do 11 metrów można zrobić tylko ściany muszą być mocne. Dobry wieniec trzeba zrobić dookoła budynku
  4. Kurła dobrze że mam zapas jałówek
  5. Na takiej szerokośći można było zrobić dach na jętkach.
  6. Czyli miałeś Quicka i zamienileś na ten wynalazek??
  7. https://youtu.be/AcCbJO0X3Ms?is=yBaIwftWgPSfuXeV
  8. Jaki rozmiar opon??
  9. Tak się zastanawiam C360 ciężko w tym ma?? C330 dała by radę??
  10. Nagraj jakiś filmik jak to pracuje. Do TMRu też tym słomę tniesz??
  11. Co tym sprzętem będziesz robił?? Bo do obory chyba nie wjedziesz
  12. Albo na dalekim zachodzie gdzie jeszcze ludzie siedzą w poniemieckich chałupach
  13. Tylko że często te samochody są niewiele warte od kilku do 15 tyś
  14. KarolTD90

    Mieszanka Gorzowska

    Dwie korzyści
  15. Jaka cena?? Stożek MK4??
  16. KarolTD90

    Hardi TZ 2400

    Jakiej szerokośći belka?? Pojemność to pewnie 2400l??? Ile ja nim robisz??
  17. Jak byś wyjeżdżał ze stacji i by cię zatrzymali to tak .Ale już następnego dnia to nie można się wytłumaczyć że na przeglądzie były opony dobre może od kogoś pożyczył i przyjechał na przegląd. Z wielu sytuacji do się wyjść
  18. Wymienisz na jednego psa??
  19. Do Tykocina?? To twoja parafia
  20. Rozwód dla niektórych jest szczęściem
  21. Aż dziwne że ten Polonez nie zgnił ostatnia sztuka zjechała z taśmy w 2002 roku
  22. Te święta mogą być smutne dla Ciebie 🤣
  23. Tak mam do niego nr puźniej ci wyśle Wysłałem wiadomość do Ciebie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v