Skocz do zawartości

DuzyJohn

Members
  • Postów

    56
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia DuzyJohn

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

6

Reputacja

  1. na yacentego to nie patrzcie, on to się sprzedaje i takie oto produkty ma za parę groszy. pozdro dla kumatych.
  2. up myłeś kombajn ?
  3. kolego wyżej, pijesz wódkę ? jeśli tak to polejcie mu bo dobrze gada. pozdro.
  4. DuzyJohn

    OrCal

    oglądałeś wczoraj w tv ? 700 zł netto
  5. No no , idealnie
  6. hajs musi się zgadzać pozdro dla kumatych
  7. DuzyJohn

    Pronar T672

    ile dałeś za komplet tych burt ? ja mam taką samą przyczepe tyle ze na balonach 400 i też tak myślę aby zrobić z niej 10t
  8. miałem na myśli o jakiej internetowej hurtowni/sklepie w którym bym mógł kupić rozdzielacz, ale widzę że najprędzej dam komuś do regeneracji.
  9. gdzie kupie rozdzielacz hydrauliki który znajduje się pod kabiną new holland 8050. bądź ile może kosztować regeneracja takowego rozdzielacza. pozdrawiam.
  10. gdzie kupie rozdzielacz hydrauliki który znajduje się od kabiną new holland 8050. bądź ile może kosztować regeneracja takowego rozdzielacza. pozdrawiam.
  11. gdzie kupie rozdzielacz hydrauliki który znajduje się od kabiną new holland 8050. bądź ile może kosztować regeneracja takowego rozdzielacza. pozdrawiam.
  12. DuzyJohn

    New Holland 8050

    gdzie kupie rozdzielacz hydrauliki który znajduje się od kabiną new holland 8050. bądź ile może kosztować regeneracja takowego rozdzielacza. pozdrawiam.
  13. witam, jestem zainteresowany kupnem nowego rozrzutnika obornika o pojemności 8 ton. rozrzutnikiem chciałbym jeszcze rozrzucac wapno. najmniejsza szerokość pola wynosi ok 16 m. rocznie rozwoziłby ze 30 ha obornika i 30ha wapna, pod uwagę brałem 3 marki. unia, metal fach,pronar. teraz pytanie do was, jakie wyposaŻenie fajnie by było mieć, chodzi o wygodę pracy rozrzutnikiem, jaka ilość ślimaków, pionowe czy poziome, i oczywiście co najważniejsze cena, jaki koszt. Ciągnik z którym by współpracował to jd 140 km. z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v