Skocz do zawartości

leniwy27

Members
 • Zawartość

  165
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

O leniwy27

 • Ranga
  Zaawansowany

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Rzepak ozimy ROHAN F1 20.10.2013

  dokładnie bez znaku zapytania.
 2. Panowie bez przesady były lata tłuste teraz zaczynają się chude a średnia nie będzie najgorsza. U nas na kujawach ceny podobne rzepak 1280 pszenica 650 ale żniwa dopiero ruszają i ceny prawdopodobnie jeszcze pójdą w dół.
 3. Racja i zawsze trzeba brać to pod uwagę przy inwestycjach a nie mieć pretensji do całego świata bo to warsztat pod gołym niebem wszystko możliwe. Ceny lekko w góre na naszym rynku realnie na dziś ceny netto jęczmień 78, pszenica kon. 98.
 4. Ceny paliw

  Dziś orlen hurt ON 5,24 brutto Kujawsko-Pomorskie
 5. STSA- a no to by wiele wyjaśniało mi dzieki za sprostowanie.
 6. U nas też ceny super pszen.kon.1000 plus vat wiec kto miał kase nawozy kupił to saletra - pszenica 1:1 i nie narzekać ! oglądając tv to jeszcze nie widziałem by rolnik mówił że mu dobrze i ceny ok. zawsze coś mu źle i to mnie bawi bo takich dobrych czasów mój ojciec rocznik 1950 nie pamieta a wiodomo wszyscy chcą sie szybko dorobić a to trzeba czasu.
 7. jak uzyskać 7t ??? poradźcie

  Nie musze jechać do ciebie ale dzieki za zaproszenie i ten rok gdzie dobrze zimę przetrzymały to słyszałem ze rzepaki ładnie podleciały ale sam mam ziemie klas od 2 do 4 i wiem jakie średnie można osiągać
 8. jak uzyskać 7t ??? poradźcie

  Ja też bym poczytał bo plon jest możliwy 11t. i przy dobrej agrotechnice ale pogoda musi idealnie dopisać itp. ale juz w twój sredn ploni z 300ha to lekko naciągany.
 9. Nawigator - czas posumowania

  A co ci przeszkadza w tej substancji ? I chyba zajmujesz sie sprzedażą navigatora a bo w odpowiednich dawkach i połączeniu z innymi środkami daje znakomite efekty za rozsądne pieniądze
 10. Tego nikt nie wie co będzie we wrześniu fakt na giełdach idze w górę ale u nas wzystkie skupy czekają na nowe zbiory i cena pozostanie na tym poziomie jak by nie patrzeć mamy już lipiec.
 11. Claas Avero 240

  No nie kombajn jeszcze od korbanka. Fakt dla tych mniej bystrych chodzi o osłonę chłodnicy bo to prawdziwa nowość i dlatego jak juz oceńmy to a nie np.jaka różnice w cenie od tucano ) a dopłata duża bo jest tam z odkurzaczem i 2 ludzi montowało 2 dni.
 12. Claas Avero 240

  jedyny taki w Polsce
 13. Ceny nawozów

  polifoska 4 na dziś 1630 zł brutto przy wiekszej ilości ale czy to ten czas by kupować to juz sam nie wiem.
 14. marek1977 a to nie przepadkiem jest cena brutto ? bo nie chce mi sie wierzyć a ogłoszenie widziałem.
×