Skocz do zawartości

Kamil8719

Members
  • Postów

    95
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamil8719

  1. Witam jakie nawożenie było stosowane na wiosnę?
  2. Kamil8719

    Kws umberto

    Witam jakie nawozenie było stosowane ?
  3. Kamil8719

    LG Keramik

    Dzięki
  4. Kamil8719

    LG Keramik

    Witam jaki plon i jak parametry ?
  5. Możesz polecić tą odmianę
  6. witam i jaka była przyczyna tego błędu?
  7. a jak z jakością wykonania ?
  8. Witam jak sprawuje się agregat po kilku latach użytkowania?
  9. Witam jaka masz opinie na temat siewnika ?
  10. Witam jak sprawuje się zestaw uprawowo siewny po kilku latach użytkowania co możesz o nim powiedzieć?
  11. Witam jak sprawuje się agregat ?
  12. Witam brałes pod uwagę mocniejszą brone Zirkon 12 ?
  13. Witam jaki model brony jest w zestawie z tym siewnikiem ?
  14. Witam jakie nawożenie stosowałeś
  15. Kamil8719

    Depot

    Co było dawane na T1 R1
  16. Kamil8719

    kukurydza

    U mnie będzie na ciężkiej zlewnej glebie mam nadzieję że się sprawdzi
  17. Kamil8719

    kukurydza

    jak sypała ta odmiana i przy jakiej wilgotności ? W tym wziąłem ją na próbę
  18. Kamil8719

    kukurydza

    jaka odmiana ?
  19. Jaka odmiana i jak sypała ?
  20. jak agregat się spisuje ?
  21. Kamil8719

    Rzepak Temptation

    A czym planujesz regulację zrobić ?
  22. Kamil8719

    Rzepak Temptation

    Jakie zabiegi były robione ?
  23. Tak i jestem bardzo zadowolony z działania
  24. nikosulfuron i mezotrion
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v