Skocz do zawartości

arti17cf

Members
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O arti17cf

 • Ranga
  Nowicjusz

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Czy ktoś ma pomysł na "wyjaśnienie" pisemne odnośnie powodu dlaczego w postępowaniu przetargowym wybraliśmy jeden sposób doręczenia oferty (osobisty) zamiast przynajmniej dwóch sposobów? 
 2. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Mam pytanie odnośnie Młodego Rolnika z poprzedniego PROW. W tabelce poniżej mam założenia początkowe, jak składałem biznes plan na MR. Obecnie już na koniec roku 2016 posiadałem 8 sztuk bydła. Na początku obecnego roku posiadałem 5 sztuk, obecnie 3 sztuki. Jak muszę obecnie na następne lata zaplanować liczbę sztuk w swoim stadzie. Czy w następnych latach mogę mieć mniej sztuk niż 8, czy jeśli w 2016 miałem 8 sztuk  to w następnych latach muszę mieć ciągle więcej?     Czy w tej tabelce  muszę opisywać każdą sztukę?     
 3. PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Czy jeśli na postępowaniu ofertowym wygrała oferta z sumą 122.000 zł to czy przy Fakturowaniu może być cena wyższa i różnicę pokryję ze swojej kieszeni?
 4. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Czy jeśli w biznesplanie miałem wpisane w roku bazowym 4 byczki i w każdym następnym roku 2 sztuki więcej, a już w pierwszym roku złożyło się tak, że posiadam 9 sztuk to czy muszę zmienić założenia biznesplanu, czy to że będę miał więcej sztuk nie będzie problemem? Jestem z naboru 2007-2013.
 5. Zetor 10145 głowica

  A więc moje pytanie skąd ten otwór się wziął skoro nie powinno go być oraz jakie konsekwencje mogą powstać przy założeniu takiej głowicy?
 6. Zetor 10145 głowica

  Witam, Mam w głowicy Zetora 10145 z przodu otwór, w uszczelce jest tak samo, ale w bloku nie ma nic takiego gdzie mógłby ten otwór pasować. Czy wszytsko jest zatem w porządku, tak powinno być? Załączam zdjęcie, o który dokładnie otwór chodzi.    
 7. PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Odnosnie wzoru za liczbe pkt przyznawanych za pojedynczą inwestycję odnośnie ochrony środowiska ( z tej tabelki). Powiedzcie mi co trzeba podstawić za literke "u" - udział kosztu kwalifikowanego inwestycji w kosztach kwalifikowanych operacji.
 8. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Czy w starym naborze Młodego Rolnika z 2014 r. musi dokładnie zakupiona maszyna zgadzać się z tą z biznesplanu i czy podczas kontroli sprawdzają tabliczkę znamionową i szerokość maszyny itd? 
 9. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Czy w starym naborze MR są jakieś kryteria (narzucone np.: z uwagi na wielkość gospodarstwa) co do mocy ciągnika oraz szerokość robocza maszyn uprawowych?
 10. Restrukturyzacja małych gospodarstw [połączone]

  Jeśli otrzymałem pomoc z MR, to czy mój tata może bez przeszkód wystąpić w tym programie RMG?
 11. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Miło z ich strony w takim razie ;-) więc w jaki sposób mogę odzyskać te papiery? ;-)
 12. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Babka chciała oryginały to dałem. Zatem chyba będę zmuszony wybrać się tam i wziąć co moje.
 13. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Mam użyczony budynek inwentarski gdzie stoją moje opasy, ale czy mogą również pozostałe sztuki  stać jeszcze w innym budynku, mojego ojca? Praktycznie większość dokumentów (orginały) zgarnęła ode mnie agencja. Czy będę potrzebował tych dokumentów m.in.. dyplom zdobycia zawodu rolnika podczas kontroli, jeśli i tak mają je u siebie?
 14. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Czy jeszcze w tej chwili mogę dokonać zmiany w biznesplanie odnośnie przeznaczenia kwoty z ciągnika na inny sprzęt? Mam na myśli stary nabór.
 15. PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Czy mogę wnioskować o wóz paszowy tylko w przypadku budowy lub modernizacji budynku inwentarskiego? Czy mógłbym wystąpić z finansowaniem tylko i wyłącznie na wóz paszowy jako wyposażenie bez żadnej ingerencji w budynki?
×