Skocz do zawartości

pawel4002

Members
  • Postów

    65
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel4002

  1. Akurat był odpięty od opryskiwacza na wyłączonej pompie/wałku
  2. Ral 3020 farba poliuretanowa, a pod spodem podkład epoksydowy
  3. Jak będzie kiedyś czas to i korpus by wypadało odmalować
  4. Jeszcze tylko pomalować przednie blotniki, bak I oblachowania całe gotowe
  5. Jeszcze tylko pomalować przednie blotniki, bak I oblachowania całe gotowe
  6. Jeszcze tylko pomalować przednie blotniki, bak I oblachowania całe gotowe
  7. 600/65r34 wyciągnięte z fendta, tylko on takie miał na przodzie🤣
  8. pawel4002

    Ursus 1224

    Trochę mu się zgrubło na tyle 😀😀
  9. Dzięki wielkie to kojarzę kolor bo ostatnio rozsiewacz takim robiłem i dość ładnie się prezentuje
  10. Można prosić numer RAL koloru? Też chcę zrobić czerwonego
  11. Samemu zrobiłem, ślimak kupiony na olx rurka calowa na składzie, pręt na łączenie rur, łożyska i tyle
  12. Chciałbym odświeżyć temat, czy ma ktoś może schemat przekladni do mds, konkretnie potrzebuje numer uszczelniacza od strony walka WOM oraz oznaczenie uszczelnienia od strony mieszadła, łożysko już się dopatrzyłem że to 6305. Z góry dzięki za odpowiedź
  13. Tutaj film z budowy: https://youtu.be/PpSLlLP4_xE A tutaj z pracy żmijki: https://youtu.be/PR_sRvDXw7U
  14. Tutaj film z budowy: https://youtu.be/PpSLlLP4_xE A tutaj z pracy żmijki: https://youtu.be/PR_sRvDXw7U
  15. Też taką zrobiłem w tym roku zobaczymy jak bedzie chodzić a tutaj film z budowy i pierwszych prób
  16. Taki mój patent na szybsze wyładowywanie i mniej łopatowania ;) A tutaj film z budowy ;) https://youtu.be/PpSLlLP4_xE
  17. Też chętnie się podłącze pod temat, bo szukam napędu do ciężkiego Ursusa, a te w Polsce to ściągane z Czech albo Słowacji
  18. 14 tys. powiedział, o ile to ten
  19. Dzień dobry wszystkim Wiem ze temat już się pewnie przewijał na forum, ale myślę o założeniu przedniego napędu do Ursusa 1201. Mam pytanie czy wiecie gdzie można dorwać taki po pieniądzach, może być nawet do remontu, bo przecież ceny w ogłoszeniach to prawie wartość ciągnika.
  20. pawel4002

    HUMOR

    https://youtu.be/P-bTnl0Nez8?si=NHOB7f_3T3zVjz8W Ale go wymęczyło 😅😅😅
  21. Co do cen to chyba w punkt
  22. Dzieńdobry wszystkim trochę odświeżam temat, dzisiaj w swoim 85 zauważyłem że prawa strona podniosła się bez problemu A z kolei lewa idzie ciężko i wiadomo w którymś momencie kosic łańcuch i spada, ktoś ma jakiś pomysł bo wyszło to jakoś tak nagle
  23. Cześć wszystkim Mam pytanie, użytkuje kombajn Class Dominator 85, i gdy załączam bieg to na początku lekko ślizga pas dopiero jak dodam więcej na przyspieszacz chwyta go już i jedzie, czy to oznacza że pas już do wymiany i jeśli tak to jaki wybrać?
  24. No to by miało sens że jak już pochodzi trochę to się nagrzewa i dopiero zaczyna działać czyli wymiana oleju powinna wszystko przywrócić do normy?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v