mario666 1996 Opublikowano 21 Marca Dochodzisz do wprawy Jeszcze parę lat a zostaniesz liderem 1 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846290-przyczepa/#findComment-3198229
krzychc360 64 Opublikowano 21 Marca 10 godzin temu, mario666 napisał(a): Dochodzisz do wprawy Jeszcze parę lat a zostaniesz liderem A dziękuję 😃 już czasowo doszedłem do wprawy a patrząc na takie przyczepy na targach w kielcach to nie robiły większego wrażenia Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846290-przyczepa/#findComment-3198273
mario666 1996 Opublikowano 21 Marca Wydaje mi się że robisz lepsze niż Wodziński Bo ich podstawowa jest o wiele słabsza 1 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846290-przyczepa/#findComment-3198279
konteno 4700 Opublikowano 21 Marca 3 minuty temu, mario666 napisał(a): Wydaje mi się że robisz lepsze niż Wodziński i Sochaczewski 1 1 1 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846290-przyczepa/#findComment-3198280
wojak1986 2878 Opublikowano 21 Marca Jaka cena takiej ze zdjęcia? 1 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846290-przyczepa/#findComment-3198283
Wojtek026 77 Opublikowano 22 Marca Jaki rozmiar kół i jakie et w felgach? piasta standardowa jak w balonówkach 15,3? 1 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846290-przyczepa/#findComment-3198316
krzychc360 64 Opublikowano 22 Marca 18 godzin temu, mario666 napisał(a): Wydaje mi się że robisz lepsze niż Wodziński Bo ich podstawowa jest o wiele słabsza I z tego co słyszałem to mocniejsze jak waltrailer z limanowej 17 godzin temu, wojak1986 napisał(a): Jaka cena takiej ze zdjęcia? Pojechała za 20500 koszty około 14 tys w materiale przy używanych kołach 3 godziny temu, Wojtek026 napisał(a): Jaki rozmiar kół i jakie et w felgach? piasta standardowa jak w balonówkach 15,3? To jest koło niby 17,5cali ale Rozmiarem zamiennik Balonowki 400 odsadzenie bliżej zewnątrz koła 188 cm po kołach przy tej osi od rcw 1 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846290-przyczepa/#findComment-3198335
prorok 2740 Opublikowano 23 Marca Co jak co ale zgrabnie wygląda Szkoda że teraz nie można takich przyczep normalnie zarejestrować.. ale z drugiej strony czy to aż taki mus...Przydała by mi się taka wywrotka do ruska raz na czas do wożenia ziemi a w żniwa do zboża. Te 14 tyś to cały materiał od stali po farbę gaz do migomatu drut i tarcze? Ile godzin trzeba poświęcić w warsztacie żeby taka gotowa przyczepa z niego wyjechała? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846290-przyczepa/#findComment-3198547
mario666 1996 Opublikowano 23 Marca Myślę prorok że jest możliwość poszukać papiery i dało by się to zarejestrować Czasami trafiają się tacy z papierami Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846290-przyczepa/#findComment-3198556
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się