Skocz do zawartości

Rekomendowane komentarze

18 godzin temu, mario666 napisał(a):

Wydaje mi się że robisz lepsze niż Wodziński Bo ich podstawowa jest o wiele słabsza 

I z tego co słyszałem to mocniejsze jak waltrailer z limanowej 

17 godzin temu, wojak1986 napisał(a):

Jaka cena takiej ze zdjęcia?

Pojechała za 20500

koszty około 14 tys w materiale przy używanych kołach 

3 godziny temu, Wojtek026 napisał(a):

Jaki rozmiar kół i jakie et w felgach? piasta standardowa jak w balonówkach 15,3?

To jest koło niby 17,5cali ale Rozmiarem zamiennik Balonowki 400 

odsadzenie bliżej zewnątrz koła 

188 cm po kołach przy tej osi od rcw 

  • Like 1

Co jak co ale zgrabnie wygląda :) Szkoda że teraz nie można takich przyczep normalnie zarejestrować.. ale z drugiej strony czy to aż taki mus...Przydała by mi się taka wywrotka do ruska raz na czas do wożenia ziemi a w żniwa do zboża. Te 14 tyś to cały materiał od stali po farbę gaz do migomatu drut i tarcze? Ile godzin trzeba poświęcić w warsztacie żeby taka gotowa przyczepa z niego wyjechała? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v