Skocz do zawartości

Ursus C 360 i Sipma Z 224



Panowie robił ktoś w tym sezonie usługę kostką? ile za godzine pracy cenić?
  • Like 1



Rekomendowane komentarze

Chłoporobotnik napisał:

15 godzin temu, Borekk17 napisał:

250zl godzina trzeba liczyć i nie ma co się cackać a jeszcze jak się trafiają działeczki ze specjalnie na 10minut prasowania trzeba jechać to liczyć za 30min z góry

Dlatego właśnie myślę o swojej prasie... W zeszłym roku przyjechał niby kolega a skasował, że ręka pierwsze to by poszła mu w gębę strzelić a później dopiero do kieszeni aby zapłacić. W tym roku lepiej finansowo u kogo innego ale...

nikt nikomu nie broni kupuj wyszykuj u siebie sprasujesz i jeszcze może pojedziesz do kogoś na zarobek. Jeszcze jak w sezonie ktoś przyjdzie że przejazdem będę w okolicy to ok policzę nawet za te 10min ale jak przyjdzie ktoś żeby specjalnie jechać na taki kawalątek no to sory ja harytatywnie nie pracuję ciągnik na dojazd swoje spali i suma sumarum prasowania 10min a godzina jak nie lepiej zmarnowana gdzie w tym czasie bym co innego zrobił U mnie krótka piłka i mówię otwarcie jak ktoś przyjdzie pytać o usługę że żebym specjalnie jechał to liczę za 30min z góry jak pasuje to jadę jak nie to nie

12Pafnucy napisał:

1 godzinę temu, Borekk17 napisał:

Ile bierzesz za będę i jak daleko dojazd

20.

Dojazd różnie...od 0.5 do 8 kilometrów.

no to ci powiem ze zakładając że specjalnie zaczepiasz prasę żeby zwinąć 2-3bele i dojazd 4km to w zasadzie same koszty paliwa a gdzie zmarnowany czas

  • Like 1
33 minuty temu, Borekk17 napisał:

U mnie krótka piłka i mówię otwarcie jak ktoś przyjdzie pytać o usługę że żebym specjalnie jechał to liczę za 30min z góry jak pasuje to jadę jak nie to nie

To chociaż za to się plus należy, że mówisz... 

1 minutę temu, 12Pafnucy napisał:

Nie są to same koszty.

Wolę zarobić niż pierdzieć w tapczan.

Podorywka na 10a, swoją ręką rozsiałem poplon, ba, nawet go sam kupiłem i kultywator po siewie poplonu - całość 120zł, do tego zjedzony obiad i czteropak na wypicie do domu. U drugiego 15a - ta sama procedura - 180 i jeszcze flaszkę dorzucił na poczet wykopania mu całych dwóch rządków ziemniaków.

17 minut temu, Chłoporobotnik napisał:

To chociaż za to się plus należy, że mówisz... 

Podorywka na 10a, swoją ręką rozsiałem poplon, ba, nawet go sam kupiłem i kultywator po siewie poplonu - całość 120zł, do tego zjedzony obiad i czteropak na wypicie do domu. U drugiego 15a - ta sama procedura - 180 i jeszcze flaszkę dorzucił na poczet wykopania mu całych dwóch rządków ziemniaków.

No mnie....takie premie nie interesują.

Mam ochotę to sam sobie kupię czteropak .. czy też zapiekankę...😉 

Zresztą.. w sezonie czasu szkoda na posiadowki z kimś.

Powiem Ci Pioter, że ten sezon całkiem...owocny był...a jeszcze ciągle trwa...

Edytowane przez 12Pafnucy
12Pafnucy napisał:

31 minut temu, Borekk17 napisał:

no to ci powiem ze zakładając że specjalnie zaczepiasz prasę żeby zwinąć 2-3bele i dojazd 4km to w zasadzie same koszty paliwa a gdzie zmarnowany czas

Nie są to same koszty.

Wolę zarobić niż pierdzieć w tapczan.

ja w tapczan nie pierdze bo cały czas mam na tyle roboty w warsztacie a jak już ktoś chce usługę to mogę jechać ale swoje muszę zarobić


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v