Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Moje C-330M i sprzety

C-330M z talezowka

Mała wpadka:D sama nie dala rady wyjechać:D


Z albumu

Moje C-330M i sprzety

  • 82 zdjęć
  • 0 komentarzy
  • 291 komentarzy obrazka


6 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Jak dla mnie to te zdjęcie dowodzi tylko nieumiejętnosci kierującego chyba ze tylko poto zakopałeś traktor po uszy zeby pochwalić sie tym na Agrofoto.

Jak dla mnie to te zdjęcie dowodzi tylko nieumiejętnosci kierującego chyba ze tylko poto zakopałeś traktor po uszy zeby pochwalić sie tym na Agrofoto.

 

Też mi się tak wydaje widać że sucho a Ty tak traktor zakopałeś

Dostał pochwałe za inne zdjęcie , i teraz przy każdej okazji prubuje się powiesić , po to aby znowu zyskać laury z AF , a nie proście było by podnieś talerzówke , i spróbować inaczej zajechać . A dziwie się osobie która cię wyciąga że wogółe przyjeżdża , bo mój tatko , to by chyba k...icy dostał , jak bym co chwile dzwonił po niego aby mnie wyciągnął , nauczył byś się jeździć jak choć raz byś dostał łopate , i odkopywał ją do rana , i byś już się jeździć talerzówką nauczył , bo ja się nauczyłem , jak miałem wykopać MF 255 z rozrótnikiem , lecz była mała różnica , bo było tak mokro , że najpierw topił się rozrzótnik , a później ciągnik , i się jeździć nauczyłem . Tobie również przydała by się taka lekcja jazdy , bo widać brak umiejętności przeważa szpan , a więc gratuluje kierowcy , bo chyba o to ci chodziło co nie .

powinieneś się do mnie przejechać to cie nauczę robić w piachu.mam jedno pole że po orce to jak bronuje pierwszo naznaczam ślad a później dopiero brony opuszczam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×