Beczka na mleko
 

Beczka na mleko

  • 5864 wyświetleń
pierwszy odbiór mleka w gospodarstwie

Informacje o zdjęciu Beczka na mleko




Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • szymek
  • 75 1021
cena marna 1.65 netto na początek. opasy też są.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • corsar12
  • 173 788

Kolego skąd jesteś skoro skała bierze mleko od ciebie ?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • szymek
  • 75 1021
corsar12 napisał:

Kolego skąd jesteś skoro skała bierze mleko od ciebie ?

czaple małe a Ty skąd?


zaczynam dopiero przygodę z mlekiem

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • corsar12
  • 173 788

szymek napisał:

corsar12 napisał:

Kolego skąd jesteś skoro skała bierze mleko od ciebie ?

czaple małe a Ty skąd?


zaczynam dopiero przygodę z mlekiem

Ja z olkusza

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • szymek
  • 75 1021
PolonezAtu napisał:

Ile masz krów teraz ?

10 sztuk jest teraz z czego doi się 4.


nie wiem czemu ale ale nie mogę wstawić zdjęcia normalnie, chociaż obroce je to z aplikacji i tak wyjdzie na boku

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • robi57362
  • 2297 13816

jak wstawiasz zdjecie dotknij je i wyskoczy ci ikonka obrotu

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • szymek
  • 75 1021
robi57362 napisał:

jak wstawiasz zdjecie dotknij je i wyskoczy ci ikonka obrotu

o widzisz dzięki następnym razem sprawdzę. nie wiem bo od 10 dopiero oddajemy

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

Opłaca im się przyjeżdżać po mleko z czterech krów ? Do ilu zamierzasz powiększyć sztuk dojnych w ciągu roku/dwóch ?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Strongman
  • 3063 7111

W moich stronach i do dwóch krów przyjeżdżają bo mają po drodze.

To najlepszy interes kupić po 1,4zł i sprzedać za 2,5zł ale to nie mleczarnie tylko pośrednicy kupią dziennie z 20tyś litrów w taki sposób i sami zawiozą do mleczarni.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • TheraRolnik
  • 4172 2672
Dnia 10.02.2022 o 13:20, szymek napisał:

cena marna 1.65 netto na początek. opasy też są.

 

19 godzin temu, szymek napisał:

10 sztuk jest teraz z czego doi się 4.

 

nie wiem czemu ale ale nie mogę wstawić zdjęcia normalnie, chociaż obroce je to z aplikacji i tak wyjdzie na boku

 

Od 4 krów i 1,65 netto to mało ??

Ja mam 1,25zł 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Strongman
  • 3063 7111

To u mnie od jednego litra 1,45 i czym więcej litrów to cena większa.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • pawelmf
  • 228 3467

Ile masz jeszcze do wycielenia i kiedy będziesz doił wszystkie krowy

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • MODERATOR FORUM
  • danielhaker
  • 6827 21399
44 minuty temu, TheraRolnik napisał:

Od 4 krów i 1,65 netto to mało ??

Ja mam 1,25zł 

Jak Ty nie chcesz więcej ;)

    • Like 1

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • TheraRolnik
  • 4172 2672

Chcieć to se mogę, żeby była lepsza cena to trzeba by mleczarnie zmienić 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

1,25 za litr 😅 Woda w biedrze pewnie tyle kosztuje.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • szymek
  • 75 1021
pawelmf napisał:

Ile masz jeszcze do wycielenia i kiedy będziesz doił wszystkie krowy

do ocielenia zostało 5 sztuk. przed chwila się jedna ocielila. jedna jest z zapaleniem to się nie doi karencję ma mleko chyba jeszcze dzisiaj i jutro.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • TheraRolnik
  • 4172 2672
14 minut temu, PolonezAtu napisał:

1,25 za litr 😅 Woda w biedrze pewnie tyle kosztuje.

Dla tego poszliśmy krok dalej i niedługo krowy jadą papa na steki 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • pawelmf
  • 228 3467
PolonezAtu napisał:

1,25 za litr 😅 Woda w biedrze pewnie tyle kosztuje.

To gdzie ty oddajesz i ile litrów. Ja mam 12000 l. I 1,85 zł

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj