Skocz do zawartości

Ursus 1012 + Tur 5 Olimet



Ładowacz czołowy to nowy nabytek został założony w listopadzie 2020. Do teraz sprawuje się bardzo dobrze.

  • Like 3

Rekomendowane komentarze

Przed chwilą, Ursusc385 napisał:

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;) Lepszy ładowacz na ciągniku bez przedniego napędu jak w ogóle ;) Kupę roboty i tak zrobi, jak zajdzie potrzeba to zawsze można napęd dołożyć ;) ważne że ładowacz jest i jest już dużo lżej 👍

 Dokładnie tak samo myśle. Przepracowałem nim trochę i daje radę, w oborniku z wybiegu może być trudniej ale to się jeszcze zobaczy 😃

60tka sporo roboty robiła to ten tym bardziej ;) załóż tylko dobry obciaznik na tył ok 1t i  staraj się z nim cały czas jeździć bo ogólnie potrafią często czopy od przednich kół się urywać i jest lipa 😆 - kup jeden na zapas na zaś lepiej, a tak obciaznik zawsze odciąży ta przednia os, no i lepiej będzie sobie radził :)

26 minut temu, Ursusc385 napisał:

60tka sporo roboty robiła to ten tym bardziej ;) załóż tylko dobry obciaznik na tył ok 1t i  staraj się z nim cały czas jeździć bo ogólnie potrafią często czopy od przednich kół się urywać i jest lipa 😆 - kup jeden na zapas na zaś lepiej, a tak obciaznik zawsze odciąży ta przednia os, no i lepiej będzie sobie radził :)

 Mi bez tura ujebalo jest zdjęcie w galerii haha. Ale mize nie będzie tak źle. Muszę jakiś obciążnik wymodzić sobie.

38 minut temu, 90Krzysiek90 napisał:

sa trochę niższe ale aż tak wiele na wysokości nie stracisz ja miałem problem z oponami bo nie wytrzymywały przy turze i dlatego sie zdecydowałem na balonówki a używam go tylko do załadunku wozu paszowego 

 Dobrze wiedziec. Ja mam włożone ruskie Kama 8.25 solidne grube opony z grubym bieżnikiem założone rok temu to szkoda mi wywalać poki co. Jak bym miał te oryginalne kondoniate 7.50 to bym pewnie wymienił bo one się ździeraly w oczach i bez tura.

Też mam tura na ciągniku bez przedniego napędu, z tym, że u mnie jest na Ursusie 912 założony w 2009r, no i dodatkowo u mnie jest na balonówkach z przodu i tak jak już ktoś wyżej napisał, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :) Miałem też kiedyś tura na c360 to pomiędzy c360, a 912 jest ogromna przepaść w komforcie podczas pracy z turem, a jeszcze, żeby do Ursusa 912 dołożyć przedni napęd to byłby czołg z takiego połączenia :D 

A poza tym jaka by nie była robota to każdy na pewno woli już takie rozwiązanie czyli ciągnik z turem ale bez przodka aniżeli stać i machać widłami :)

  • Like 3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v