Skocz do zawartości

Rekomendowane komentarze

Z czym Ty kolege porównujesz do thediaxa ? Normalna robota jak na ciągnik z ładowaczem, ciągnik chodzi w gospodarstwie to nie musi być czysty na błysk. A i w koło gospodarstwa też schludnie jest, obornik widać na twardym jest a że w koło trochę błotka jest to u każdego o tej porze to błoto będzie jak się często tamtędy jezdzi ciągnikiem.

Edytowane przez slawek3220

wierzba sama rośnie 😁 sąsiedzi kołki powbijali wierzbowe z 20 lat temu teraz to drzewa są 😃, sam też parę kołków mam wierzbowych to już po dwóch latach metrowe gałązki , wierzba wodę lubi ale nie lubi w wodzie stać , jeden kołek się nie przyjął na torfie takim że w cały rok idzie sie jak na gąbce .

 

Z miniaturki to może i znany zetor diaxa , bo tak to nie podobny , nawet czysty jest nie wiem gdzie tu ktoś widzi że brudny 🤔

Kolego na e-szyby poszukaj siłowników do tylnej szyby coś koło 100 zł sie zmieścisz ,a patent z podpurką w 7211 miał sąsiad i działał w polu i drogą żwirówką , a jechął asfaltem ze zbożem na skup i na wybojach szyba podskoczyła i sie zbiła o tą podpurkę 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v